Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta a férjem meghalt, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta a férjem meghalt, van új kapcsolatom, de képtelen vagyok elélvezni a szexben, pedig kívánom. Baj van velem?

Figyelt kérdés

3 éve halt meg a párom, most léptem egy új kapcsolatba, de nem vele van baj. ( Ha lehet ilyent írni, ha magamhoz nyúlok sem megy, és izgalmi állapot megvan, de nem jutok el az orgazmusig. )

Ciki dolognak tartom, ezért orvoshoz nem megyek. Van valakinek ötlete?



2016. jún. 17. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nincs baj veled, ez végül is egy érthető reakció, viszont ezt magadban kell elrendezned. Ha pedig nem sikerül, akkor hiába tartod cikinek, érdemes lenne egy pszichológussal beszélned. A leírásod alapján egyfajta lelki gát vagy benned, ami megakadályozza azt, hogy elérd a csúcsot, hiába van meg a kellő izgalmi állapot. Mintha az lenne a tudatalattidban, hogy ha már ő nincs, akkor számodra élvezhetetlen bármilyen huncutság. Nem tetted még túl magad ezen az egészen. Ez csak szigorúan az én véleményem persze a leírtak alapján.
2016. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, igaz lehet, mert sokat gondolok elhunyt páromra, de a gyászfolyamatokon úgy érzem, túl vagyok. Persze lehet illúzióban ringatom magam nem tudom. Mindenesetre félek, hogy bár a mostani párom rendkívül toleráns és megértő, de végül is érthető, hogy neki is akkor lenne jó, ha boldogságot okoz nekem "úgy" is. Nem csak érzelmileg. Mert szeretem, beleszerettem, de az intimitás egy fokán leblokkolok..
2016. jún. 17. 07:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa es bonyolult dolog a lelek. Nem tudom mennyire hiszel a tulvilagban, vagy abban, hogy halottaink esetleg koztunk jarhatnak. En szeretnek hinni ezekben neha mert en is elvesztettem mar valakit akinek orulnek ha tudnam, hogy itt van meg mindig velem.


De most nezzuk realisan. Ok mar tavoztak es valahol mashol vannak. Semmit sem latnak vagy hallanak abbol amit teszunk es ez miatt neked sincs szegyenkezni valod. Nem csalod meg ot azzal, hogy uj kapcsolatba lepsz es ott jol erzed magad. Engedd el ot! Biztos vagyok benne, hogy o is orulne annak, ha ujra boldog lennel es elvezned az elet gyonyoreit.

2016. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, hiszek a túlvilágban, és egy ideig éreztem, hogy mintha itt járna, de most már tudom, hogy jó helyen van, és megbékélt. Nincs bűntudatom, ( legalábbis én gondolom), mivel mindent megtettem érte, bár halála váratlan volt.

Úgy éreztem és érzem, kész vagyok újra nyitni, kinyílni, és mostani páromba fülig szerelmes is vagyok, mégis valami nem stimmel velem.

2016. jún. 17. 08:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy úgy érzed, készen állsz egy új kapcsolatra, csak az első lépcső ahhoz, míg teljes egészedben kész leszel rá. Próbálj meg nem görcsölni, igyekezz kikapcsolni fejben. Remélem, megértő a párod, minden esetre jó, ha megbeszélitek ezt, mondd el neki, mit érzel, mitől félsz. Ha ki mered mondani a félelmeidet, félig meg is szabadultál tőlük. Fogjátok fel a kísérletezés időszakának ezt, amikor meg kell tanulnotok, mi hogyan jó nektek. Ha biztonságban érzed magad lelkileg, talán javul majd a helyzet. Viszont ezeken felül egyet mindenképp jegyezz meg: orvoshoz/szakemberhez fordulni semmilyen problémával nem ciki. Ők ezért vannak.
2016. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azért kipróbálnék egy módszert, hogy ha úgy,akkor élvezel-e vagy sem.

Szerintem mondjuk igen.

Ha nem, akkor majd az ágyban elmondom mi van.

2016. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El fog múlni. Csak idő kell.
2016. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyász fura dolgokra képes. Tudat alatt úgy érezheted, megcsalod a férjedet, ha élvezed a szexet. De lehet, hogy sokkal prózaibb oka van a dolognak. Pl az, hogy a jelenlegi pároddal nem illetek össze. Tudod, egy párkapcsolat rengeteg apró buktatót rejt magában. Ezek jobbára tudatalatti dolgok, mégis meghatározó jellegűek. Nem illünk össze mindenkivel már kémiai szinten sem. A nemi szerveink sem egyforma öntőformában készültek, mindenkié más, és mindenkiével másképp passzol össze a miénk.
2016. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!