Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyi könnyűvérű nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi könnyűvérű nő?

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet hogy az anotalkon szoktam manapság ismerkedni mert élőben sokszor harapok kukacos almába, ami eddig okés is.


De azért jóval idősebb vagyok az ottaniaknál 18-ra rá kell számolnunk 6 évet azért. Meg amúgy annyira rossz pasi sem vagyok, szóval élőben megy a csajozás, ha azt leszámítjuk hogy a szép külső megtévesztő.


De mivel ugye itt ismeretlen a másik, ezért ennyivel könnyebb a helyzet. Gyakorlatilag már a chaten kibeszélik a szexuális életüket, és igaz hogy a legtöbben kamusok, vagy egy beszélgetés után eltünnek, de 10 csajból kb 1 megadja a telefonszámát is, meg képet is cserélünk utána, és találkozunk is ami ugye egyből szexel nyit a chates beszélgetéseink okán.


Nem azt mondom hogy élőben sikertelen vagyok, de azért több óra felszedni egy csajt. Itt meg kb fél óra alatt már bármire hajlandó chaten aztán ha nem kamus akkor még képet és telefonszámot is cserélünk. Igaz hogy összességében több idő, hiszen rögtön nem tudunk találkozni szinte sosem (1x volt példa, akkor ő és én is egy kerületből voltunk), de valahogy hamarabb beadják a derekukat.


Amit meg kifejezetten furcsállok hogy 20-30 perc beszélgetés után 1-2 nappal később ráveszik magukat arra hogy akár km-eket utazzanak hozzám, igaz hogy mindig úgy hogy itt aludhat, de akkor is, vadidegen vagyok neki.


Ami meg kifejezetten furcsa hogy egy nap igaz hogy nagyon sok időt kell rászánni de akár 10 embert is találok anotalkon aki nyit a szexualitásra, ami úgy kb arányaiban nézve 1 valós találat, aki tényleg hajlandó találkozni, de azért ez így már bőven jó tud lenni.


Aztán ahogy bejönnek az ajtón gyakorlatilag azt csinálok velük amit akarok, elvégre csak szexben állapodok meg minddel. Sőt 2 olyan csaj is van eddig aki közeli és tartós viszonyt ápolunk.


Mit gondoltok mi ennek az oka? Ennyit számt hogy idősebb vagyok + viszonylag jól nézek ki? Vagy tényleg a törődés a fontos nekik


2016. jún. 17. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem fogok egy regényt végig olvasni a leírásodból...

A válasz rövid: Mert erre van kereslet. Ha senki se dugna cafkákkal, hamar megváltoznának.

De többségében erre van igény, ezért van nagyon sok.

2016. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"miért van Ennyi..."

Mégis mennyi? Hülyeségeket kérdrzel. Te ilyen körökben forogsz,ez érdekel,nyilván ilyen oldalakon regisztrálsz,ahol normális nő nem fordul meg. Persze hogy csak könnyűvérű nőcskékkel találkozol. Ha kultúrált helyekre járnál,azt kérdeznéd,miért nem akar senki első szóra lexopni? Biztos helyes vagy persze,de az igazán vonzó férfi okos is,és nem éri be cafkákkal.

2016. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Értem a „problémád.” És tulajdonképp meg is válaszoltad a saját kérdésed. Igen! Ennyit számit a külső! Ma már csakis erről szol a netes ismerkedés. Ami azért szomorú, mert eredetileg épp ellenkezőleg éppen hogy a kitaszítottaknak találták ki a netes ismerkedést. De ma egy kitaszított, mint én is, szinte meg sem szólalhat a neten…

Ez a helyzet. Igen a csajok ilyenek veled, de csak azért, mert szerencsés külsővel születtél…

És most persze jönnek majd a beszólások arra amit írtam, de kár tagadni. Jármit is tennék az édes kevés. Szemben azzal, hogy te jól nézel ki.

2016. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nincs itt egy se a közelemben?
2016. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak mindenkit a szex hajt, a lányokat is. Te férfiként nem vagy könnyűvérű attól, hogy ugyanazt csinálod amit Ők?
2016. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De, de igazából én csak kipróbálni akartam ezt a netes ismerkedést, mert itt azért elsősorban a gondolkodási mód jön le, aztán csak a külső.


Így pedig azért jobb, mert egy picit csúnyább csajt jobban elviselek akár hosszútávon is szexre, mint egy irritáló személyiséget.


Tudom hülyeség, mert mindenkit meglehet dugni stb. de nekem a belső az első a szexnél is, mert egy számomra irritáló személynek én nem akarok örömet okozni. Erre viszont tökjó ez az internetes anonim ismerkedés, meg hát kényelmesebb is, mert nem kell feltétlen buliznom órákig, hanem elég egy ebéd közben csevegnem itt a neten.

2016. jún. 17. 12:35
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Én kérek elnézést.
2016. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy ennyi van, te istenbarma. Én még senkit nem fektettem meg onnan mert csúnya vagyok. Szóval számodra azért létezik annyi könnyűvérű csaj mert vonzó külsőd van.
2016. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!