Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb szűz fiúk! Ti szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb szűz fiúk! Ti szűz vagy inkább tapasztaltabb lánnyal veszítenétek el? Miért?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi és miért vagytok még szüzek?

2016. jún. 17. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, csak jó legyen.
2016. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy. Azért, mert szorongó vagyok. F26
2016. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék bármelyiknek. Mindkettőnek van előnye. Nagyon kicsi a péniszem azért vagyok még szűz.

25 F

2016. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindegy.

Azért vagyok szűz mert nincs esélyem a nőknél és nem is értek hozzájuk.

27F

2016. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titok 20+/f ***** válasza:
Tegnap lettem 21 szűz vagyok és valahogy sehogysem akar összejönni a dolog eléggé szerencsétlen vagyok de egyszer ugyis eljön aminek jönnie kell
2016. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok szűz, de 27 évig kellett várnom rá. Hidd el, olyankor már tök mindegy, hogy ki, csak adja oda magát. Én az első adandó alkalmat ki is használtam, pedig nem volt egy szép húzás... a csaj sem volt az esetem úgymond, de hát ne válogasson az, akinek nincs miből. Ennyi.
2016. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23 vagyok szuz. hogy miért? mert nyomorék vagyok,ez iilyen egyszerű.nem vagyok az esetük,sokan mondják hogy milyen jól nézek ki de az hogy dugjunk áá nehogy már. 30 évesen is szuz leszek szerintem
2016. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!