Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a női dominanciá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a női dominanciáról? Vannak itt Hölgyek, akiket vonz a téma?

Figyelt kérdés

25 éves, munkájában sikeres, vezető pozícióban dolgozó férfi vagyok. Első ránézésre nem sokan gondolnák milyen vágyaim vannak. Túl vagyok már néhány kapcsolaton, de ezek alatt rájöttem, hogy egy domináns Nő mellett lenne teljes az életem. Véleményem szerint, a férfiak arra rendeltettek, hogy az ellenkező nemet szolgálják. Én is ezt az elvet vallom, egy kapcsolatban igyekszem egy Nőt minden téren kiszolgálni, legyen szó szexről vagy akár az anyagiakról. Nagyon vonzanak az olyan Hölgyek, akikből árad az ösztönös dominancia, akik szeretik használni és kihasználni a férfiakat.


Mennyire jellemző manapság a Nőknél, hogy ilyesféle vágyaik vannak? Az eddigiek során sajnos kevés ilyen Hölggyel találkoztam.



2016. jún. 19. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak, és hangot is adnak ennek sokszor..
2016. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 évig voltam Domina Főiskola mellett. Régóta vonzott a dolog. Jól esett olyan pasikat szét verni és alázni. És bőven találtam olyan Szub férfit aki ezt igényelte és hajlandó volt érte fizetni. 22 / L Ui. NEM KELL PRIVÁT ÜZENET!!!!! Normális párkapcsolatban élek és babát várok :)
2016. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt már kiírtad párszor, nem?
2016. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyagi kihasználásra már most akad vagy 100 jelentkező
2016. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát érdekes látásmódod van, ezt amúgy papucsnak szokták köznyelven hívni :D

Amúgy mázlid van, mert élvetznél egy ilyen házisárkányt, aki elől az idő férfiak menekülnek a kocsmába :D

2016. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*idős
2016. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a példája annak aki nem igazán sub, pusztán túl fiatalon túl nagy felelősség szakadt a vállára (számtalan okból, szülők elvesztése, szülők kapcsolatai révén túl korán, túl magas pozíció, kiemelkedő szaktudás ami túl gyorsan profitábilissá vált stb stb). Pusztán kompenzálásra van szükséged, hogy a felelősséget elhárítsd néha
2016. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 icu75 ***** válasza:
Ami azt illeti párkapcsolatban egyenlőek legyünk egymás előtt,igazi társak a klasszikus férfi-női megosztás szerint. De nagyon szeretek játszani,(szexben is)ezért szívesen dominálok alkalomadtán,de alárendelt szerep is jöhet és egyéb huncutságok is. Szóval a minden tekintetben alárendelt férfiak nem vonzóak számomra,a dominálás felettük nem okoz akkora élvezetet,mint egy férfias férfi felett
2016. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők, viszont arányaiban sokkal több olyan pasi van, akinek hasonlóak a vágyai, szóval elég nagy a verseny értük.
2016. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nem kamu a kérdés írj rám
2016. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!