Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15/4,5. Ez még bevállalható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/4,5. Ez még bevállalható méret a jó szexhez? Lenne okom zavarba lenni? (Kövér, pörköltszfafttal dekorált pólójú, középkorú-idős, magukat lánynak kiadó "férfiak" kíméljenek)

Figyelt kérdés

18F

Mert mikor komoly kapcsolatban vagyok akkor oké,elfogad meg minden. De ha szingliként olyan alkalom adódik hogy megkapjak egy szimpi csajt akkor valószínűleg nem fogok ellenkezni.

De ilyenkor átfut az agyamon hogy mindenhol azt látom hogy a 18 a jó méret és ha ez vastag. Meg már többször hallottam lányok pikáns beszélgetéseiből hogy a 18 cm-vel a legjobb stb stb...

És ilyenkor 2x is meggondolom hogy letoljam e előtte a nadrágom...nemtudom mi lenne velem ha egy ilyen szituációba keverednék,ráadásul kapcsolaton kívül :$



2016. jún. 19. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Annyiszor elmondjuk, hogy 14cm fölött már simán örömöt lehet okozni.

Játékos legyen a cerka, és fickós.

2016. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

sztem te is pörköltszaftos pohos vagy és nem látod a hasadtol a cerkát azért vagy berezelve

gondolom még szűz is 26-30 évesen

inkább fizess egy prostinak annak mindegy mekkorát raksz be ugy is megjátsza az orgazmust

te meg boldog leszel

sok sikert

2016. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

A hazai átlag 15-16 centi...


A csajok meg egymás közt is szeretik felülmúlni a másikat, vagy nem beégni. Gondolom korodbeli csajok beszélgetését hallhattad...


Nagy farok meg addig vonzó számukra, amíg nem találkoznak eggyel...

Az esetek többségében. Bár a 18 centi még nem olyan nagy, de tapasztalatom szerint nekem 17 centis sok partnerem még így sem szerette, ha tövig teszem, de odafigyeléssel némi plusz munkával áthidalható ez a probléma.


Karban tartott testű 35F

2016. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez már a nagy kategória. Ezzel már nem szívesen vadulnék.
2016. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Én fiú vagyok, de szerintem nem számít nekik. Amúgy a tiéd szerintem nem túl kicsi, az alapból, amiket mások írnak.


Egyébként tényleg azt mondják, hogy a 18-as a legjobb?

2016. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Hol lenne már a 18 jó? Szétszakadok, belém se férne. Nem tudom mekkora a többi lány, vagy csak én vagyok ilyen összenőtt punci.
2016. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem teljesen rendben van a méreted. Plusz nem hátrány, hogy ha vonz téged és a partneredet is az anál, akkor sokkal kevesebb előkészülettel simán élvezetes lesz a nőnek is.

28N

2016. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
6-os -> Ez komoly? :O :)
2016. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Nézd meg mekkora 18 centi, azért ha ez még egy 4,5-5,5 vastagsággal párosul nem hiszem, hogy olyan sokan simán magukba engedik..de lehet csak velem van baj, már tényleg kezdem azt hinni. :D
2016. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem 18 centi a hossza, a vastagsága pedig lankadtan 5,5.
2016. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!