Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal ki szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal ki szeretnénk próbálni Az anális szexet. Nagyon veszélyes betegségekre nézve?

Figyelt kérdés

tudnátok tippeket adni? Vagy valaki csinálta már? Hogy álljunk neki...persze tudjuk

..tisztalkodas stb...alap dolgok..de gondolom mindenkinél más Az hogy mikor van Az a pont amikor már mehet..mik a tapssztalatok? Élveztétek? Felejtsük el inkább? Vagy érdemes kipróbálni?


2016. jún. 19. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdemes kipróbálni.

Először csinálj beöntést, aztán a barátod nyalja ki, ujjazza meg, te közben lazíts. Aztán sikosító és szép lassan mehet. Az első valószínűleg fájni fog, de pár alkalom után a lányok többsége élvezi.

2016. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én élvezem. Eleinte nehezen ment, de ma már nagyon élvezem. Lovagló pózban csak análozva szoktuk :D
2016. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha aggódtok a betegségek miatt, használjatok óvszert, bár nekem soha nem volt ebből semmi problémám. Mondjuk "baleset" esetén is jól jön a gumi.


Tippek? Hát, beöntést nem feltétlenül muszáj csinálni, de ahogy gondoljátok. Gyógyszertárban lehet egyébként venni hozzá cuccot. Sikosítót használjatok ( a Rossmann saját márkása jó meg olcsó is).


Gondolom azt nem kell magyarázni hogy már előjáték alatt a fenekeddel is foglalkozzon a barátod, tágul is, plusz az érzést is szokod, ami elég fura egyébként. A behatolásnál érdemes nyomnod, kb. mint a wc-n, könnyebben becsúszik.


Nőként írom, tud élvezetes lenni a dolog, ha érdekel próbáljátok ki nyugodtan. :)

2016. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rikoh ***** válasza:
Szerintem pasi létemre imádom a leányzót így kényeztetni. De igen figyelni kell, mert engem is fostak már le :D
2016. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi mar csinaltuk baratnomel es nagyon jo elvezetes sok sok ido utan uncsi lett neki es vett egy felcsatolhatos mupeniszt hogy en is megtudjam milyen erzes, eloszor nem akartam de aztan nagy nehezen ravett es megtortent a dolog, mostmar tudom mit ereztek csajok es azt kell mondjam nagyon jo
2016. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!