Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen az ideális nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen az ideális nő?

Figyelt kérdés
képet is linkelhettek ha úgy könnyebb
2016. jún. 20. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2016. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Számomra attól nőies egy nő, hogy kecses, inkább vékonyabb testalkatú, mint teltebb. Nem kell feltétlenül nagy mell vagy nagy fenék, de ami van az legyen formás, feszes. Ezt sportolással el lehet érni szerintem. Ne használjon sok sminket, a természetes szépség a legjobb.
2016. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerény, kedves, átlagos alkatú (nem kövér).
2016. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Külsőre elég ha átlagos...Sőt, átlag alatti is lehet.

Ha azt a külsőt tudja tartással társítani, nőiességgel és magabiztossággal.

Persze ez nagyon ritka...

Mondjuk az se árt, ha tud ízlésesen öltözni, sminkelni is.

Ez is elég ritka.

A nőiesség egy érdekes jelenség. Aki a legbüszkébb arra hogy nő, általában az viselkedik kislányként...

2016. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem valami ilyesmi!!!


[link]



[link]

2016. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Őszinte, tisztességes, becsületes, velem van jóban rosszban, bármilyen problémát meg lehet vele beszélni. Akire fel tudok nézni mint Nő.

Aki elfogadja magát, az összes hibájával együtt, és engem is elfogad az összes hibámmal.

2016. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy a szellemi partnerem is legyen a nő. Elfogadjon engem, én is őt, mindent meg lehessen vele beszélni a legh.ülyébb vicceken át az élet értelmét firtató kérdésekig. Tudjon viselkedni, alkalmazkodni, jó ha önzetlen, gondoskodó természet, érzelmes, de nem érzelgős. Nem megy a tömeg után, hanem van saját gondolatvilága, saját ízlése és nem fél általa élni. Játékos, nyitott, beszédes, de nem fecsegő, érti a humoromat és én is az övét, értjük egymást egy nézésből is, nem kell mindent a szájába rágni és fordítva. Kerüli a sértődékenységet, a megoldások és szükség esetén kompromisszumok híve. Igazán gyermeki, romlatlan a lelkivilága, nem fertőzi meg a 21. századi barbár társadalom. Kíváncsi természet, perverz és tabumentes a szexben, kezdeményezni is tud (szexben is), nem várja el, hogy mindig körülötte forogjak, és csak én kezdeményezzek mindig mindenben. Ötletgazdag, idealista kicsit és van benne erő, hogy véghezvigye, amit megálmodik, de nem erőszakosan, hanem engem is beavatva, ha szükséges a hagyományok tisztelése mellett. A legfontosabb, hogy ha vitázunk is, akkor se vágjon a fejemhez régebbi dolgokat és ne érzelemből vitázzon, hanem próbáljon meg érvelni és higgadt maradni. Fontos, hogy izzon közöttünk a levegő, vibrálás legyen, igazi perzselő tűz. Ha elmegyünk egymás mellett, ne essen neki rosszul, ha megérintem, megsimogatom.
2016. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, és kb. így néz ki:

[link]

[link]

2016. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jó humorú, magabiztos, de nem túlzottan, intelligens, odafigyel a külsejére, kiegyensúlyozott és egy igazi r.b@nc az ágyban. és csinos.
2016. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Értelmes, van humora, érti, bírja is a heccelődést, nem túl nagy a szája, nem nagyképű az esetleges testi adottságaival kapcsolatban, őszinte.

Kúlsőre nem túl sovány, nem túlsúlyos. Ápolt. Semmi egyèb elvárásom nics a külsővel kapcsolatban. Teljesen átlagos kinèzetű lányba is ugyan úgy beleszeretek ha a belső tulajdonságai megfognak.

A másik ami nagyon fontos a szex. Nem érdemes köntörfalazni, ha egy kapcsolatban nem működik a szex, annak a kapcsolatnak semmi értelme. Felesleges részleteznem, passzoljunk egymáshoz anatómiailag és vágyban/fantáziában is. :)

Persze ezek hosszútávú kapcsolatra érvényesek, az egyéjszakás kalandok teljesen más téma! :D

2016. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!