Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti szex közben figyeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti szex közben figyelitek azt, hogy a lánynak mekkora a combja, hogy lötyög a bőre, illetve, hogy mennyi narancsbőre van, zavar titeket a kisebb-nagyobb testi hiba vagy ezzel nem foglalkoztok, csak magával az érzéssel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 21. 18:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Epeszu fiut ez amugy sem erdekel, nem csak szex kozben... Ez csak valamiert a nok maniaja.....
2016. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

A nők azért hiszik, hogy a férfiaknak ez számít, mert magukból indulnak ki, akik gyakorlatilag sasszemmel szúrják ki az összes testi hibát.



(van egy pár heg az arcomon, minden lány rákérdez, hogy honnan van. múltkor egy lány barátnőmnek mesélem, erre mondja, hogy neki is van... ismerem 10 éve, de ha nem mutatta volna meg, nekem fel sem tűnik. így aztán nem csoda, hogy a nőknek a férfiak 80%-a átlagon aluli, a férfiaknál meg pont fordított az arány)

2016. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor arra kerül a sor nem érdekelnek ilyesmik. Legyen bevállalós, kicsit r. .cos, én azon leszek hogy élvezze és én is.
2016. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
Én ,ha ágyba viszem akkor természetesen nem.
2016. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Kakukktojás leszek, de figyelem. Pl. a nagy feneket kutyában, a markolni való combot, amikor markolom és hasonló dolgokat. És bejön, izgató! :D
2016. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%

Bármilyen hihetetlen én sem vagyok tőkéletes.

de azért nelegyen nagyon széthullva.

2017. febr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!