Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz olyan lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz olyan lányt találni akivel jó a szex is?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan lányok voltak akik azt várták el, hogy kielégítsem őket. Csak szét tették a lábukat és háton fekve lihegtek az ágyban, én meg dolgoztam. Nagyon passzívak voltak, semmi játékosság vagy fantázia. Meg volt az aktus és kész nekik ennyi elég. Mikor találok már egy olyan hölgyet aki pont ugyan olyan mennyiségben és minőségben szereti a szexet mint én és nem csak kapni szeret de tud adni is van szexuális fantáziája és a gyengéd érzéki szexet szereti mint én.

29f



2016. jún. 21. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hello hello ! 😉
2016. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hello.
2016. jún. 21. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő ilyen . De legalább a férfi is csinäljon már valamit! Nem csak hazamegy eszik,iszik,sörözik
2016. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy volt olyan, hogy nem voltam elég jó a hölgynek de mindég is igyekeztem megadni ami kell neki. De kérem szépen, hogyan adjam neki azt ami kell neki, ha nem mondja el, hogy mi a jó neki, csak azt várja, hogy másszam meg. Sajnos nem vagyok gondolat olvasó, nem tudom kitalálni egyetlen nőnek sem a gondolatát, hogy mit szeret szexuális téren.


Jó lenne már egy olyan valaki aki elbeszéli, hogy mi a jó neki és nem csak hallgatagon várja, hogy jót tegyek vele.

2016. jún. 21. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Akkor én nagyon aktív lány lehetek :D Imádok szopni,imádom extrém,szokatlan helyeken csinálni,szeretem a szerepjátékozást...szinte mindenre nyitott vagyok,kevés kivétellel.Mondjuk eddig az összes partnerem dicsért is :D

20L

2016. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát sok pasi is ilyen. Csak elveszi ami neki kell, a nő meg le van szrva. Ez van...
2016. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok nőnek a múlt szar élményei beárnyékolják a szexuális életét. Segíteni kell túllépni ezen, meg őszintének kell lenni, elmondani, hogy ez így nagyon nem járja. És hogy a nőnek is van "feladata" az ágyban, nem csak arról szól a szex, hogy szétteszi a lábát és p inát ad, aztán örüljön a hülye.


Ha ezek után némi fejlődést mutat, akkor dícsérni, ha meg a beszélgetés ellenére sem változik semmi, akkor nem is fog, szóval tipli.

2016. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!