Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen elveszíteni? Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen elveszíteni? Milyen erzes amikor eloszor hazolsz be? Hogy csinaljam hogy a lánynak emlékezetes maradjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Oylan kérdésem lenne hogy milyen erzes eloszor betenni a lánynak? Es mit ajánlatok hogy csinaljam neki hogy ne fájjon es emlékezetes maradjon ez? Mit csináljak elotte?

Legyszi kort es nemet is!

Normális válaszokat szeretnek előre köszönöm!:))

F



2016. jún. 21. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Gyorsan gerincre vágod asztcsá

Fájjon es vérezzen

2016. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tök jófej vagy h az ő élvezete is számít neked. Szerencsére vagyunk még normális pasasok néhányan :D

Nem kell hozzá sokminden, jó hosszú előjáték és figyeld a teste reakcióit és persze azt is amit mond. Hidd el ráérzel rögtön, csak figyelj rá! Hajrá!

2016. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem kell sok minden csak a figyelem, de ha elsőre nem megy akkor ne erőltesd inkább akkor várjatok. De azzal segíthetsz ha előtte ujjazod, nem tudom masztizott-e már így de ha már a 2-3 ujj megy akkor próbáld meg, az sem baj ha közben az ujjazás alatt már vérzik kicsit ha nem csinálta magának. fontos hogy puszilgasd és simizd
2016. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem elsőnél nem ment egyszerűen. legyél türelmes. egy éjszaka alatt többször is neki kezdtünk. az volt a baj hogy nekem rettentően fájt mert nagyon szűk vagyok még most is h már nem vagyok szűz :D még most is nehezen teszi be a barátom.

szóval szerintem ezzel mit nem lehet csinálni, mármint h ne fájjon neki... vagy fáj vagy nem. egyik barátnőmnek meg pl nem is fájt. nekem nagyon fájt és nagyon véreztem is. ő nem.

előtte nyald ki jól, izgasd fel nagyon, és ujjal próbáld tágítani :)

17L

2016. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen köszönöm a válaszokat!:))) orulok hogy ennyi segítőkész emberke van itt:))

Meg irhattok :))

2016. jún. 21. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok :D

még annyi hogy szerintem amiatt se aggódj ha neki fáj vagy vérzik. ez ilyen sajnos... nekem nagyon rossz volt akkor, de ha visszagondolok rá mindenestre jó emlék maradt :)

és a partnerem mondta, hogy ha fáj akkor mindig szóljak, vagy ha valami nem jó szóljak. nem is csináltuk sokáig mert szóltam neki hogy nagyon rossz és vegye ki. nem volt baj belőle. neki se. :D ő tapasztalt, idősebb mint én és mondtam is neki h biztos nagyon rossz volt velem és mondta hogy ezt tudjuk mindketten hogy lehetett volna jobb is, de nekem első volt, teljesen rendben volt minden, és majd belejövök.


szóval ha fáj is és rossz is jó emlék fog a lánynak maradni hidd el :) nekem az maradt, pedig eléggé fájt.

meg szerintem ezzel tényleg nem lehet mit csinálni, minden lánynak fáj mert hát nem járt bennünk előtte akkora dolog :D

2016. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!