Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy csak kivertétek egy pasinak, és semmi más nem történt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért csináltátok? És miért álltatok meg csak a farokverésnél? Az olyan eseteket most ne vegyük bele, hogyha a párotoknak vertétek ki. Mert úgy gondolom, az egy tök természetes dolog, de szingliként azért izgalmasabb.
2016. jún. 21. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Engem egy csaj egyszer áthívott társkeresőről, azt mondta, hogy szexeljünk.


Elmentem, aztán meg csak kiverte. Mondom neki:

"ne szárazon húzogassad már". Mintha meg se hallotta volna, erre azt mondtam: " lekocsikáztam a saját benzinemen ide hozzád, azt még a saját nyálam fogyjon?". Raktam rá nyálat, aztán gyors elmentem. Ezután a szó szoros értelmében is tipli volt. "Felhívsz majd?"


Természetesen!

2016. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 lehet várta a pénzt?
2016. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy sráccal nagyon egymásra izgultunk, de volt barátnője, akivel történetesen jóban voltam, úgyhogy csak távolról "izgattuk egymást" bikiniben voltam, ehhez még hozzátett egy keveset a fantáziájával és már látható is volt a merevedése, aztán utánam jött a mosdóba és ennyit kért, ez még neki belefért, azt mondta, hogy nem megcsalás, de a lánynak nem fért bele és szakítottak.
2016. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nemis értem,mi az élvezet abban,ha csak kiverném valakinek...nemis vertem még ki senkinek,vagy szex,vagy szopás szokott lenni.Kiverni magának is ki tudja...

20L

2016. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Esküszöm megalázóbb.

Akkor már inkább megdugatom vele magam,azt legalább én is élvezném, de nem?

Ha az ember csinálja, akkor már csinálja normálisan.

2016. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy kivertem neki, viszont utána megujjazott.
2016. jún. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
igen történt ilyen. Azért nem lett belőle semmi mert szűz voltam. Az illető meg félt hogy valamit kárt okoz. De nem is azért csináltam mert el akartam veszteni a szűzességemet. Hanem pusztán csak petting volt... 22 N
2016. jún. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

"lekocsikáztam a saját benzinemen"

HAH, vannak még ekkora parasztok!!!

2016. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Engem egy nő csoporttársam elégített ki egyszer egy iskola folyosóján. Neki volt párja, de annyira szeretett, hogy megtette. Más nem történt.


Az exem is kiverte egy parkban, még a második randin, mert nem tudtam sétálni úgy, hogy dudorodik.

2016. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!