Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretik/szeretnék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik/szeretnék a férfiak, hogy szexi, fehérneműs képeket küldjek nekik?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért van erre szükség. Pár pasival ha beszélgetek a neten, rövid idő után jönnek azzal,hogy küldjek nekik ilyen képeket, attól függetlenül, hogy még nem is találkoztunk, plusz a többi képből tudjak, hogy milyen az alkatom stb. Engem ez nagyon zavar és baromi erőszakosak tudnak lenni. Nem tudom, hogy azért akarják, mert tényleg tetszem nekik és hergelni a fantáziát vagy csak lecsekkolni, nem e vagyok mégis gáz. Én sosem csinálok magamról olyan képeket, nem is merném kvázi ismeretleneknek elküldeni. Nem olyan a külsőm, amit szokás lenne állandóan fotozgatni, kellemetlenül is érezném magam.

24/L



2016. jún. 21. 23:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem is rám vonatkozik, hanem általánosságban miért kértek ilyet?!
2016. jún. 21. 23:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy legyen mire kiverni nekik XD
2016. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki rám szeretné kiverni, az nem járna jól... :-D
2016. jún. 22. 00:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy a nők miért az ellenkezőjét szeretnék annak, mint amit mondanak. Ezzel csak arra akarok utalni, hogy a két nem sosem fogja megérteni egymást.
2016. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is már elegem van az ilyen pasikból,bár nekem facebook chaten írják,olyanok,akik már láttak élőben és úgy írnak rám.De már az első fél órában vagy pár napban képesek jönni azzal,hogy küldjek képet.Már úgy vagyok ezzel,hogy ha valaki ezt idő előtt kéri(még randizás előtt),akkor a pasi kuka :D Mert tuti csak szexelni akar,legalábbis ezzel ezt sugallja.

20N

2016. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem egy ilyen "pasi" spanom sincs aki ilyen képeket kérne sőt én sem vagyok ilyen. Rossz helyen jártok...
2016. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6-osnak igaza van. Ha ilyen pasikkal beszélgettek, akkor ne lepődjetek meg a dolgon.

És valami olyan téma biztos van, amiért úgy érzik, hogy kérhetnek ilyen képet. Nekem van netes lány ismerősöm pár, akikkel csak beszélgetek és sosem kérnék erotikus képet tőlük, mert nem ilyen témákról van szó. Olyan is van, akitől gond nélkül kérnék, mert adják alám a lovat és maguktól is küldenek képet. Szóval, az is simán meglehet, hogy ilyenekről beszélgetsz és beindítja őket. Ilyen esetben ne csodálkozz a dolgon.

2016. jún. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!