Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbocsátanál a barátnődnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanál a barátnődnek, ha kiderülne, hogy a legjobb fiú barátjával közösen maszturbál néha webcamon keresztül, amikor te éjszakásként dolgozol?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp... Ez egy teljes értékű szerető, a lehető legrosszabb megcsalás.

Ráadásul barátok, szóval érzelmi megcsalás is és testi is.

Borzalmas lenne egy ilyet átélni...

Szerencsére soha nem volt ilyenben részem.

2016. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem, habár lány vagyok. Rúgnám tökön.
2016. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha leáll akkor van aki megbocsáltana de ha megtűrést várna akkor szerintem szinte mindekitől repülne akár fiu akár lány kivétel a nyitott kapcsolat.
2016. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Már nem azért de ha férfi lennék biztos hogy nem. SŐT azonnal hajítanám ki a pi..csába. Mi az hogy másnak mutogatja punciját meg élvez hát takarodjon az ilyen a büdös picsbe.... A végén napiszaron találod a csajod maszti közbeni képeit... Vagy épp egy rögzített felvételt... Háááát mondhatom szép a Női nem szégyene az ilyen. És ezek a kéj r.bancok miatt veszik semmibe a nőket és általánosítanak hogy minden Nő egy r.banc.... 22 N
2016. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekifutásból talpalnám melkhason mindkettőt.
2016. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Mondanám neki persze szivem bepucsitanám majd szárazon seggbetolnám és megkérdezném tőle fájt? Mire ő igen nagyon kicsim erre én: látod nekem is amit tettél na szia
2016. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megmondanám hogy ezentúl felőlem azt csináltok amit akartok de engem hülyének nem néztek, kidobnám a csajt mert azt érdemli.
2016. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

fura de én igen..

lehet azért mert olyanokat néztem már el h aztak***a..ez ahhoz képest olyan mint h elmész melóba, meg belegondolva tetszene is

2016. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Alapbol nagyon feltekeny tipus vagyok es elegge agressziv is a sracot elkapnam nagyon nem lenne problema es a lanyt is megrangatnam es elvinnem a pasihoz es neki loknem az ajtojanak. Ha webcamon keresztul akkor elobe is csinaljak. En melozok ejjel penzt hozom haza hogy meghivhassam vehessek neki cuccokat es eza hala? meg magat mutogatja? Uu mar igy elkapott az ideg. Baratom csinalj ezzel a selejt semmmirekellovel valamit dobd ki vagy nem tudom mert nem normalis!
2016. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!