Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, és 1 éve szexelünk. Mindketten 18 évesek vagyunk, és eddig még nem tudtam elmenni, és ez zavarja a barátomat is meg engem is... Elég hangos vagyok szex közben, de mindig próbálom visszafogni magam... És hát nem nagyon tudtam elfogadni magam olyannak, amilyen vagyok. Most már elkezdtem szeretni magam és a testem.... Ezeknek lehet köze ahhoz, hogy eddig nem jött össze az orgazmus? Esetleg mit csinálhatnánk az ügy érdekében?

Előre is köszönöm a normális válaszokat!! :)



2016. jún. 22. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van, adjak?
2016. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet koze. Egyreszt ha vissza fogod magad es nem adod at magadat a gyonyornek az gatol teged ebben. Masreszt ha nem fejlodott ki az orgazmuskeszseged, akkor az is lehet baj.


Fogadd el magad teljesen es eld ku batran a vagyaidat.

Maszturbalj egyedul sokat, hogy fejlodjon az orgazmuskeszseged.

2016. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadnak tudsz orgazmust okozni?
2016. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Nem hiszem. Csak amikor csinálom magamnak, akkor van egy pont amikor már nem bírom tovább és ott nagyon jó, de nem szokott lüktetni ott, meg ilyesmi... Nem tudom... :(
2016. jún. 23. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!