Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik amit ír/gondol a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik amit ír/gondol a szexről, de az nem, ahogyan írja. Érdemes így folytatni?

Figyelt kérdés

Nem az apró hibákon, elütéseken akadok ki, azokból van nekem is bőven.

Hanem, hogy nem használ ékezeteket. A -ban, -ben toldalékoknál lehagyja az N-t és néha olyan pocsékul van begépelve egy-egy szó, mint ha csak körülbelül azokon a területeken találomra csapkodná a billentyűzetet.

Olvasható, de idegesítő olvasni. Annyira nem nagy a probléma. 4 leveléből 3 szót nem tudtam kibogozni, de hosszú levelek voltak. Csak hát zavar.

Nem kell, hogy diplomás valaki legyen. Nekem is csak egy szakmunkás végzettségem van. De könyörgöm, Írjon már normálisabban.


Sokat kérnék ezzel? Mert a levelek tartalma viszont szimpatikus.

Vagy inkább ne bonyolódjak bele? Szerintetek?


2016. jún. 22. 20:53
 1/7 RRR ***** válasza:

talán nem ez kellene,hogy a fő szempont legyen egy kapcsoltban,,,mert akkor már rég megette a fene

szerintem

2016. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Szólj neki, h kapcsoljon villanyt, mikor ír neked.

Én gépről többet gépelek mellé, mert egyszerűen nem látom a billentyűzetet, gyengébb fénynél...


26/F

2016. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

te szeretned ilyen stilusba végig olvsasni egy levelet, oldakn keresztul? egy-ket mondat erejeig oke, de mi lesz kesobb?

Pl. nem vagyok fb fuggo, epp ezert nem nezem gyaktran. ha kiir nekem valamit igy es nem veszem eszre, csak hetek mulva....

2016. jún. 22. 21:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Nappal is kaptam már tőle ilyen üzit. :(
2016. jún. 22. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

A barátom diszlexias es grafias, és így nehezebben értelmezi az irott szöveget, es ha irott formaban kommunikalunk, akkor lassabban ír, gyakran sok hibával, de engem nem zavar, mert amúgy semmi mas baj nincs köztünk, probalom megerteni es sosem volt ez tema nálunk :)

Nem lehet hogy neki is hasonló problémái vannak? :D

L.

2016. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet, tényleg!

Ebbe még bele sem gondoltam. Hú, de hülye pi*a vagyok.

Köszi utolsó!

2016. jún. 22. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:

O általában hanguzenetet küld, neki is egyszerűbb, sőt még személyesebb is :)

Csak egy ötlet, ha zavar, attól függetlenül hogy "beteg" e vagy sem :D

L. Vagyok megint :)

2016. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!