Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányok közül szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányok közül szerintetek látogatják is ezt az oldalt páran?

Figyelt kérdés
Persze oké attól hogy itt van egy reklámfelület még nem jelent semmit csak ugye tapasztalatom szerint ez egy közismert lap.
2016. jún. 23. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

miért látogatnák? :D napi 4-5x szexelnek szted még utána arra vágynak, hogy a témával kapcsolatban olvassanak? Van az a nőgyógyász vicc bemásolom remélem megérted a lényegét:


Bíró a tárgyaláson a nőgyógyászhoz:

- Doktor úr, fel tud valamit hozni mentségként, amiért különös kegyetlenséggel meggyilkolt egy prostituáltat?

- Tisztelt Bíró Úr! Aznap reggel hétre mentem a kórházba dolgozni. Levezettem 3 szülést, felraktam 3 pesszáriumot, 4 spirált, volt még 2 abortuszom és 12 általános nőgyógyászati vizsgálatom. Este 11-kor hullafáradtan megyek haza az utcán, mikor odalép hozzám ez a k**rva:

"Té szépfiú, egy ezresért megmutassam a P**nám?"

2016. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de jelentkezhetne egy olyan csaj, aki vállal szűztelenitést barátnő feelinggel.
2016. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is keresek olyan lányt, aki pár alkalommal szívesen keresne egy keveset, úgy h szexelnie sem kéne.
2016. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. a viccet én is ismertem de ha már hasonlóságokkal jövünk én úgy veszem észre hogy a felkészülésbe belevágó focicsapatok is úgy időzítik az edzéseket hogy ez esti eb meccsekre hazaérjenek...
2016. jún. 23. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:

"Én is keresek olyan lányt, aki pár alkalommal szívesen keresne egy keveset, úgy h szexelnie sem kéne."


Nekem is jó lenne olyan lány is, aki nem akar szexelni.

2016. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. Ne lopkodd a szövegemet!
2016. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1. Miért gondolod, hogy napi 5-6 szex megvan nekik? Ez egyáltalán nem biztos.
2016. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
írtam egy számot, ne a statisztikai részébe köss bele..
2016. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak!
2016. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!