Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalon kielvezni az eletet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon kielvezni az eletet, szeretkezni, ahol akarunk es epp jol esik. Majd idosebben gyerkocok mellett elegendo lesz az esti agyba osszebujos szex. Realis elvarasok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Igen. És ha megkérdezik a gyerkőcök, hogy hogy jöttél össze apuval, akkor:

-"Hát kicsim ez egy nagyon romantikus történet. Éppen egy gangbang partin voltam, ott térdeltem 8 pasi előtt, hol az egyiket szoptam, hol a másikat. Egyszercsak egy hatalmas f_sz került a számba, és jól lenyomták a torkomon. Fuldokolni kezdtem ezért felnéztem és ott állt ő, az apukátok. Egymás szemébe néztünk, ő pedig egy hatalmas adag g_cit nyomott a számba. Ekkor tudtam, hogy ő az igazi"

2016. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az élet évezése miért jelent rögtön gangbang partit?
2016. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Karnun22 ***** válasza:
Ezt én is így gondolom mint ahogyan a kérdésben áll, annyit azért hozzá tennék hogy nem a kapcsolatok száma, inkább a minősége a lényeg!
2016. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt azért ne felejtsd el, hogy minél idősebbek vagytok, annál nagyobb az esélye egy beteg gyereknek.

Aztán meg a gyerek mellett is lehet szex napi szinten, attól még nem kell alább adni. Amilyen hamar lehet külön szobába tenni, ez a normális. Illetve ha felnő már lesz egzisztenciátok, több pénzetek, és akkor igazán tudjátok élvezni az életet, kivéve ha későn vállaltok gyereket.

2016. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akarjuk kitolni a babat,de meg boven raer,a hattaeret kialamotva.20-22 evesek vagyunk,csak most minden pillanatot kielvezunk,egyutt toltunk,utazunk,kirandulunk es nyilvan a nagy szerelem is csitulni fog.

Koszonom szepen nektek :)

2016. jún. 24. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első meséjét annyival fejezném be, hogy majd amikor a kiélt apuka megunta a babázást és az unalmas esti szexet, akkor majd szépen elsétál a 18 éves friss pipivel.
2016. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!