Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki tud mondani vagy linkelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud mondani vagy linkelni (p. üben) JÓ vibrátoros tojást?

Figyelt kérdés
Vezeték nélkülit ha lehet és 15e FT-ig

2016. jún. 24. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
?????????????????????????
2016. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

(remélem nem törlik a kép miatt a kérdést)

2016. jún. 24. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
És ez mire jó?
2016. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem vezetékesem van.
2016. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van vibrotojásom, de nekem nem vált be. Az a gond vele, hogy izgalom hatására feljebb csúszik, a hüvelynek arra a szakaszára, ahol már nincsenek érzékeny idegvégződések (nekem legalábbis), így amikor már épp kezdeni jó lenni, akkor pont nem érzek semmit.

Úgyhogy én most inkább egy rendes, hosszabb, távirányítós vibrit szeretnék venni, ami jobban kitölt, mint a picike tojás. (A tojás masztizáshoz jó, de csak ha mozgatom, szóval totál felesleges, hogy távirányítós legyen.)

2016. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!