Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy ennyire felizgulok/beindulok?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben azt tapasztalom, hogy annyira kívánok egy csajt (bárkit aki tetszik) hogy még a fenekét is kinyalnám? Pedig nem igazán voltam oda sosem az ötletért sosem néztem ilyen filmet sosem fantáziáltam rajta, de valahogy ha beindulok képes lennék rá. Miért van ez?
2016. jún. 25. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
rendszeresen kinyalom a bnőm fenekét, nagyon finom, nincs ebben semmi elitélendő
2016. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az teljesen másra van... De ha lenne rá lehetőség és kellő képpen be vagyok indulva a csajra simán megcsinálnám :O nem ítélem el csak számomra gusztustalan aztán már kezd egyre vonzani a dolog :S
2016. jún. 25. 15:51
 3/8 A kérdező kommentje:
erintem meg az teljesen másra van... De ha lenne rá lehetőség és kellő képpen be vagyok indulva a csajra simán megcsinálnám :O nem ítélem el csak számomra gusztustalan aztán már kezd egyre vonzani a dolog :S
2016. jún. 25. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Verd ki elmulik..:D
2016. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Upsz bocsi a netem szórakozik velem.
2016. jún. 25. 15:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen elmúlik egy időre, de ha megint beindulok kezdődik előről :/
2016. jún. 25. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi gusztustalan, látszik h még nem csináltad, ezért nem érted :)
2016. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt 'nevelik' belénk, hogy az gusztustalan, koszos, büdös, bacik... hadd ne soroljam. Egyrészt ez van benned, másrészt viszont kívánod. Rajtad múlik mit választasz. Szerintem mindenki tegye azt, ami jól esik, amit élvez, ne azt, amit illik, vagy elvárt.
2016. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!