Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Sikerült már lebirkózn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Sikerült már lebirkóznotok félénk srácokat? Mik a tapasztatlatok? Általában értettek utána a dologhoz?

Figyelt kérdés

Mostanában kedvet kaptam a félénk fiúkra. Mostanában valamiért izgatóbbnak találom őket, mint az átlagos pasikat.

Úgy hallottam, hogy nekik fontosabb az előjáték, mivel kedvesebb nőhöz jutnak. Mások szerint szex közben fapofákat vágnak, mint akik csak kényszerből vannak benne.

Mik a tapasztalatok?


2016. jún. 25. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányként te próbálkoztál be a srácnál?
2016. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem, de nem konkrét személyről van szó. Az ijedt kisfiú arc egy huszonéves felnőttön nagyon felpezsdítő tud lenni.
2016. jún. 25. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám,nem vagyok ugyan tapasztalatlan,de eleinte kicsit félénk,viszont az előjáték számomra is fontos és élvezetes még viszonzatlanul is mert csinálni is élvezet
2016. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én félénk vagyok, lehet kísérletezni :D
2016. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!