Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal egyutt voltunk es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal egyutt voltunk es belem élvezett aztán nagyon csípett nekem belülről ez miert van? Soha nem volt hasonló.

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet van valahol belül egy kis hámsérülésed .
2016. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok erőspistát evett előtte
2016. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy csíp, több oka lehet.

Vagy szex közben hámsérüléseid lettek, ahogy az első írja, vagy valamilyen fertőzés jele is lehet.

Mindenesetre én ilyen esetekben mindig gyorsan használok egy Betadine kúpot, az sose árt.

2016. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eleg nedves voltal? Ajanlom a laktofeelt huvelygelt vagy a protexines gynophilust. Visszaallitja a huvely phjat. En szeretem mindkettot.Probald ki hatha bejon neked is;)
2016. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rosszabb esetben megcsalt és elkaptad a drága jó nőnek a betegségét
2016. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erőspista. Hát beszartam:D

Biztosan nem voltál elég nedves.

2016. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért nem a "párodat" kérdezed meg?

ha ahhoz nagyfiú, hogy beléd élvezzen, talán ehhez is hozzá tud büförészni valamicskét

2016. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!