Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem akar kielégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forever.alone kérdése:

A barátom nem akar kielégíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem csak, hogy nem akar kielégíteni, a szexuális aktus 2 perces előjáték után, maximum 10 percig tart, utána pedig elalszik. Sajnos akaratomtól függetlenül is dühös leszek rá. Próbáltam már vele megbeszélni de hiába. Valami okos ötletet szeretnék bevetni amiből magától rájön, hogy ez így nem jó. Valami ötletetek?
2016. jún. 27. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Csak tudnám miért az ilyen gyökereknek van barátnőjük, akik semmibe veszik, amikor több ezer fiú bele adna apait-anyait, hogy a csaja azt se tudja milyen rendezvényen van...
2016. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
8: 2 perces előjátéktól én pl fel sem izgulok, utána persze, hogy szarakodhatna rajtam, akkor se menne, mivel így nem esik jól. Pláne, ha a másik csak magával van elfoglalva.
2016. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress Férfit!
2016. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe! Keress egy tapasztalt, idősebb pasit aki nem önző, aki a Te örömödre is figyel!


Ha már beszéltetek erről és nem változott semmi, akkor nincs "okos" ötlet! Ha a beszélgetés után sem változott akkor magától tutira nem fog megváltozni!

2016. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!