Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Történt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Történt már veletek olyan, hogy egy fiú elvette/elkérte a bugyitokat, vagy egyéb fehérneműtöket, hogy masztizzon vele/rá vagy ilyenek?

Figyelt kérdés
mit szóltatok hozzá? Izgató volt vagy aberráltnak gondoltátok?
2016. jún. 28. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, én nem elkértem, hanem egyszer megvettem egy lány használt bugyiját :-). Izgalmas
2016. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ismerősé volt a bugyi ?
2016. jún. 28. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, neten kereszetül hirdette, kíváncsi voltam, hogy kamu-e Találkoztunk egy semleges helyen, átlagos fiatal csaj volt. Bement a wc-re levette a bugyiját kihozta nekem kifizettem és ennyi.
2016. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 exem kérte el a bugyimat....
2016. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mikor gimis voltam az egyik fiú osztálytársam megkérte az egyik lány osztálytársamat,hogy adja neki az egyik bugyiját úgy,hogy aznap abban megy iskolába és suliban cserélje le,és ilyen félig használtan vigye haza.


A csaj azt mondta,jó,de akkor vegyen neki egy bugyit 10 ezer Ftért,mert ingyen nem adja...erre nem lett semmi az egészből,mert a fiúnak nem volt ennyi pénze...xddd

2016. jún. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van hogy odaadom mert elkérik de nem tudom hogy miért,vagy mit csinál vele aki elkéri.
2016. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer a baratomnal felejtettem, kozolte h azt mar nem kapom vissza, az trofea :D azota se kaptam vissza, pedig az az egyik kedvencem volt, hiaba mondtam h kap helyette masikat...
2016. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a Torrente c. filmben láttam ilyet: egy tag ellopta egy csinos nő bugyiját, amikor beengedték valamilyen ürüggyel a lakásba, majd otthon azt szagolgatta, stb. Aztán egy idő után kiderült, hogy a bugyi nem is azé a csinos nőé volt, hanem a szintén a családban élő értelmi fogyatékos idősebb hölgyé...
2017. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de nem elkértem, hanem megkaptam extől azzal a szöveggel, hogy bármikor amikor kívánom őt és nincs ott, hogy meg tudja neked adni amit kérek akkor használjam a bugyiját, mert azt akarja, hogy minden percben rá gondoljak és minden élvezésem valamilyen módon tőle származzon.


Gondoskodott róla, hogy mindig legyen friss, illatos. Imádtam.


Sajnos a lányok nagy része szerint ez undorító és fogalmuk sincs mi ebben a jó. Sőt, már azt sem tudják elképzelni, hogy egyáltalán egy pasi mit csinálhat egy női bugyival. Nem kezdem el magyarázni.

2017. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öcsém már vett el a fehérneműmből :D
2017. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!