Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nyárra milyen fanszőrzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nyárra milyen fanszőrzetet javasoltok? Haverokkal mennék usziba, ők is látnának. Tök csupasz? Borostás? Ollóval levágott? Hagyományos?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem válassz valami középutat. ollóval rövidre levágva.

szerintem a haverjaid is tanakodhatnak hogy milyen legyen nekik. :)

2016. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel a haverok véleménye ilyen téren, sőt remélem, hogy nem is igazán foglalkoznak vele, de nekem sokkal kényelmesebb, ha mindig teljesen csupasz.
2016. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak trimmeld le. Nekem van rá külön hajvágóm és a legkisebb méretűvel szoktam levágni. Barátnőmnek is bejött :)
2016. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha haverokkal mentek, akkor beszéljetek meg egy feliratot és mindenki vágjon ki egy betűt benne.
2016. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fond be. Vagy raszta.
2016. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ezt régebben megbeszéltük, hogy mindenkinek legyen csík és így az öltözőben elég feltűnő volt, hogy hatan öltöztünk át és mindenkinek csíkban volt a fanszőrzete :D
2017. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!