Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lányt rövidnaciban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt rövidnaciban, bikinifelsőben, papucsban látnátok az utcán, r_bancnak gondolnátok?

Figyelt kérdés
Strandra menne így.

2016. jún. 29. 22:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Jézusom, nyilván nem ilyen szélsőségekre gondoltam, hanem valaki szerint nem árt egy póló vagy egy trikó mondjuk.
2016. jún. 29. 22:31
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha meghívsz egy sörre, akkor nem.
2016. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%

Dehogy, ribinek gondolnám. Belevaló lánynak. Imádom a lengén öltözött lányokat!

Egyszer láttam egy lányt pont ebben az öltözékben: rövidnadrág, bikinfelső, papucs. Talán egy szoláriumban dolgozhatott. Az utcán beszélgetett így. Csakhogy még kora-tavaszi, kabátos időszak volt! Borzongva néztem, hogy nem fázik így. Nagyon kellemes látvány volt.

2016. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Az ilyen mit érez?


Az üzenet szövege: Szia!


Nem gondolnám r bancnak, de nagyon állna rá a farkam! Te mit gondolnám, ha èszre vennèd ?

2016. jún. 30. 21:04
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Sokmindenkinek felállna, hidd el. :D
2016. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vegyél fel egy trikót tényleg, és nem azért mert r_bancos, csak pont ezért, mert ennyi nyomorék van.

Mondjuk azt nem értem, hogy az ilyenek álló farokkal mászkálnak a strandon? Vagy pinát nem láttak még, hogy ennyitől feláll nekik? Ilyenekből lesznek a szatírok, érdemes vigyázni.

2016. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Basszus :D most aki igennel válaszolt, attól kérdezném, hogy mégis mi ebben a rossz ? Vagy főjjünk meg a 40 fokban ? szerintem mindenki megőrülne ha a strandra az emberek hosszúujjuban mennének ki :D
2016. júl. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Strandon nem gáz.
2016. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Így járok dolgozni.
2016. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az utcán, boltban furcsa lenne, még akkor is, ha strandról jön be. Csak a bikinifelső furcsa.

Nemrég körbebringáztam a Velencei tavat, egy szál bikiniben. De nemcsak én, hanem a többi bringás csaj is, vagy esetleg egy forró naci volt rajtuk, a fiúkon is egy rövidnaci és kész.


Aztán pár hete Siófokról Szántódig az autóúton 30 fokban szintén bikiniben bringáztam. Nem foglalkoztam a dudákkal, stb., hajtottam. Szóval a helytől is függ. Ok, a balatoni túlzás lehetett, de a velencei nem.

2016. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!