Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! A harisnyás vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! A harisnyás vagy a meztelen női combokat szeretitek simogatni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább a meztelent... :)
2016. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A harisnyás comb jobban néz ki, de simogatni anélkül jobb.
2016. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
simizni a meztelent jobb!
2016. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

meztelent


23F

2016. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem van ruha fétisem de a harisnya pont nem az. de mondjuk ha a tangát csak úgy félretolom és úgy rakom be az nekem legalábbis néha ad egy kis pluszt. :)


De a harisnya az nekem egyáltalán nem jön be, szexuálisan meg nem szexuálisan sem. Egy "meztelen" láb egy fűzős papucsban szerintem sokkal szexibb, mint egy harisnyás, valami cipőben. De ez csak az én véleményem.

2016. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mindenképp a mesztelen
2016. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meztelent, de van, hogy nem várom meg mire lekerül a harisnya, abban elkezdem neki, majd leszaggatom.
2016. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek meg van a maga előnye, és hátránya is. Én szeretem a harisnyás combit is, és a meztelent is simizni. De a legjobb a kettő közötti átmenet. Amikor elkezdem harisnyában, majd ahogy haladunk előre/jövünk egyre jobban hangulatba, akkor harisnya nélkül. Azt, h ezt hogy oldom meg, azt mindenkinek a fantáziájára bízom... ;-)
2016. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig imádtam simogatni a párom harisnyás lábait.Sajnos nagyon ritkán ilyen örömökben részem(3-4 évente egyszer).
2016. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mindkettőt jó. kinek mi.

látványra viszont szép nagyona formás harisnyás comb.

2017. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!