Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek van otthon sexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van otthon sexuális játékszere?

Figyelt kérdés
ha van akkor mi az? a barát/barátnő/sexpajti, most ne számítson ide, pls :D
2016. júl. 3. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Vibri :p

18/L

2016. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek nagy reszenek van valamije, jo, ne szamitsuk a tizeneveseket, de viragzik ez a piac, nem veletlenul :)
2016. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindig van itthon répa, banán, uborka.
2016. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vibrátor, anál gyöngysor, tojásvibri. Bár nem szexuális játék, de van egy zuhanycsőre szerelhető beöntőm is.
2016. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kéjléc2000.
2016. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nekem van rezgős péniszgyűrű :D
2016. júl. 3. 13:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Vibri.19/L
2016. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 18 cm-es rózsaszín vibrátorom! :)

18L

2016. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Prosztatavibrátor

Műpunci

19/f

2016. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Exemtől kaptam egy bordázott normál méretű vibrátort. 2 szer kipróbáltam de igazából nem éreztem semmit... Meg eléggé kellemetlen volt fájt a felhejezés is pedig szinte tocsogni szoktam a nedvességtől... Plusz síkosítóra nincs szükség nem is használhatok mert érzékeny vagyok.... Emellett van gésagolyó amit vaginába kell helyezni.. Nagyszerű intim tornához... Van bilincs. M komolyabb korbácsok , paskolók, pálcák, szájpecek.. Stb... Ne a szánalmas " Szürke Ötven Árnyalatát " képzeljük el azért ennél komolyabb. 2 évig voltam Domina fősuli mellett.. Abba hagytam mert lett egy csodálatos párom és néhány hete kiderült hogy gyermeket várok tőle... Természetesen az eszközöket szoktuk használni párommal.. Mivel switch vagyok így oda - vissza működik a "játék" kettőnk között. 22 N
2016. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!