Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiket már átvertek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiket már átvertek, hitegettek a pasik csak azért, hogy legyen szex, leírnátok, hogy történt?

Figyelt kérdés

Meg szeretném mutatni a húgomnak, mert naaaaagyon naív sajnos. :/

Le tudnátok írni, hogy törtent a "beetetés?" Hany evesek voltatok, o hany eves volt, mennyi ideig tartott?


2016. júl. 3. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban teszed, ha hagyod, hogy a húgod menjen a saját feje után. Ha van egy pasi, aki beeteti őt, és a húgod totál odáig van érte, akkor lényegében semmit sem tehetsz. Sőt, te lesze a sz_r, hogy szét akarod őket szedni.
2016. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg meg nincs kilatasban neki senki, de nem art, ha tanul mas hibajabol.
2016. júl. 3. 13:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején volt egy párom Ő 24 én 18 és még szűz voltam.... Ő nagyon örült annak hogy szűz vagyok tiszta büszke volt legalábbis ezt hangoztatta.. Mondta a szépet meg a jót... Hogy majd így meg úgy össze költözzünk.. Ha végzek a Fősulival lesz munkám akkor majd lesz családunk meg addigra eljutunk sok helyre. Én szerelmes voltam a párommal.. Aztán nem úgy alakultak a dolgok ahogy Ő elképzelte.. Próbálkoztunk a szexel de nekem nagyon fájt és többször visszautasítottam hogy hadjuk nem fog menni... Erre Ő be durvult és erőszakkal el vette a szűzességemet... Majd hasra fordított le nyomott és análisan is megerőszakolt majd össze vert és megfenyegetett.. Az eset után felöltözött és ott hagyott... Hogy miért tette? Azért mert sértette a férfi becsületét az hogy nem tud meg kapni olyan könnyen egy szűz lányt és neki feltétlenül szükség volt arra hogy elmondhassa magáról hogy igen Ő egy tökös legény és igen volt Szűzzel dolga.... Természetesen elmentem orvoshoz aki megerősítette a nemierőszak tényét. Ezután rendőrség. Feljelentést tettem... 8 évet kapott még most is ül.... Azóta nem bízom meg a férfiakban... Még a jelenlegi páromban sem.... 22 N
2016. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,nagyon rendes tőled,hogy meg akarod védeni a húgod :)


Alapjában véve azok a pasik,akik nem komolyat akarnak,mindig gyorsan a szexre terelik a témát,nem mesélnek sokat magukról és rólad sem akarnak sokat megtudni,nem randizni hívnak,hanem egyből hozzájuk...ilyen jelek vannak,de persze van olyan is,aki teszi a jót meg a szépet,eljátssza a szerelmest akár hetekig is,csak,hogy megkapjom egyszer.Az ilyet nagyon nehéz kiszűrni,de én olyankor a megérzéseimre hallgatok és be szokott jönni...

20N

2016. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
azt tegyük hozzá h van olyan nő akit etetni kell h a tied legyen, de csak arra kell mert tudod h kapcsolatra alkalmatlan
2016. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En 16 voltam, o meg 19. Az akkori baratomat tokeletesnek hittem, teljesen bele voltam habarodva. Ket honapig jartunk, mindig elvitt szep helyekre, randizgattunk, meg minden. Egyszer kineztunk egy filmet, aminek keson volt vege a moziban de nagyon meg akartuk nezni szoval mondta hogy nyugodtan aludjak nala, bent a varosban, mert nekem hazafele (faluba) mar nem volt keson buszom. A film utan az uton kezenfogva setaltuk, neha adott egy puszit a honlokomra, beszelgettunk, semmit nem sejtettem. En mondtam meg a kapcsolatunk elejen, ugy az elso honap utan amikor a szexre terelodott a tema, hogy nem szeretnem elkapkodni, vegulis raerunk, legalabb fel evet meg varnek, hisz szuz vagyok, o lenne az elso. A hazba belepve se volt semmi furcsa, nem mentunk egybol a haloba, mondta h nyugodtan zuhanyozzak le, keres egy polot nekem estere es csinal vacsit. Nyugodtan mentem zuhanyozni, szegyenlos voltam. Zuhany utan a torolkozobe csavarva mentem a konyhaba, szetneztem kerestem baratomat mert nem talaltam. Aztan nem tudom honnan kerult elo, minden szobaba beneztem a haloba is de nem volt ott. Aztan egyszercsak hatulrol megolelt, de meg akkor sem volt furcsa csak annyit mondott h kint volt levegozni. Aztan a kanape fele induptam, ott volt a polo amit kikeszitett,fel akartam venni, de hatulrol atkarolt nagyon erosen es nem akart elengedni. Csak ismetelgette hogy szeret es puszilgatta a nyakamat. Nem volt durva, de fura volt mert addig sose lattam igy viselkedni meg a hangja is megvaltozott. En probaltam elhuzodni mondvan h fel akarom venni a polot mert fazok, erre elkezdte harapdalni meg szivogatni a nyakamat. Sehogy nem tudtam szabadulni. Aztan ledontott a kanapera es lecibalta rolam a torolkozot. En meg csak osszevissza kalimpaltam, es probaltam ellokni, de aztan ugy lefogott es ramnehezedett h mozdulni sem tudtam. Mindenhol nyalogatott szivogatott harapdalt, es mar tudtam h nem szabadulhatok, szoval becsuktam a szemem es probaltam nem arra gondolni, hogy teljen az ido es csak essek tul rajta. Aztan mar csak arra emlekszem, hogy nagyon fajt, durva volt es nagyon vereztem. Aztan analisan is. Nem elvezett belem, kenyszeritett ra hogy lenyeljem. Aztan amikor vegzett, bezart estere a haloba, o meg a masik szobaban aludt. Hajnalban ahogy kivilagosodott, bejott hozzam mintha misem tortent volna, puszikkal ebresztett, dragamnak hivott becezgetett, en feltem tole nem is mozdultam es amikor tobbszor rakerdezett h mi bajom es azt mondtam h semmi ordibalt velem, lokdosott, pofozott, majd kidobott az utcara. Egy oran at boklasztam h visszatalaljak a buszmegalloba kozben vegig sirtam, aztan hazamentem az elso busszal.

Azota nem volt baratom, meg nem erzem hogy keszen allnek, felek a ferfiaktol, mar ha csak baratilag hozzamernek, vagy egy tanarom megfogja a vallamat, osszerezzenek. De talan majd egyszer..ha keszen allok ra.


18/l

2016. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az én történetem sokkal átlagosabb, nem ennyire durva mint az előzőek. 24 l - 27f az elso es a második 24l - 21f.

Kétszer is előfordult egymás után, hogy 1-2 hónap randizgatás után, amikor már persze mindegyik nagyoooon szerelmes volt belém (hogyne -.-) lefekudtem az aktuális pasival és utána hirtelen egyikük sem állt készen egy komoly kapcsolatra es szakítottak. Ez azert sokkal gyakrabban előforduló eset.

2016. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#3

Akkor legyél leszbikus.

2016. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 micsoda együttérzés.


Szerencsére az én sztorim sem olyan durva, mint itt előttem pár lánynak, sajnálom őket, hogy így történt az első!


Én akkor 18 voltam, ő 24. Kb. két és fél évig tartott köztünk ez a huzavona.

Szóval volt egy srác, akivel megismerkedtem. Bejelöltem facen, de ő írt először, de valami totál értelmetlen indokkal, gondolom, hogy beszélgetést kezdeményezzen, vagy nem tudom. Nekem nagyon bejött, nem is igazán külsőre, inkább a stílusa, humora tetszett. Na aztán beszélgettünk, de semmi etxra, mikor először találkoztunk, tökre úgy viselkedett, mintha össze akarna velem jönni. Majd kb. egy hónapra rá elhívott magához. Én még szűz voltam, az első csókon se voltam még túl. Elmentem hozzá, már nagyon vártam.. persze meg akart fektetni, de nem engedtem. Viszont nem volt erőszakos velem. Csókig jutottunk. Én is szerettem volna tőle többet, de aztán természetesen nem jelentkezett, megbeszéltük, hogy ekkor és akkor találkozunk, de még aznap sem írt, hogy bocsi, de mégsem.. mintha kicserélték volna. Közölte, hogy neki nincs szüksége kapcsolatra, mert nagyon sokat csalódott. Aztán egy darabig nem is beszéltünk, nem kerestem én sem, ő sem. De egy idő múlva mégis felkeresett, megint elkezdtünk beszélgetni, megint hívott magához, megint mentem, megint meg akart fektetni, és megint nem engedtem. Ez így ment kb fél évig, majd egyszer bepiáltunk, és megtörtént az első. Utána kicsit kevesebbszer keresett, még mondta is, hogy ne haragudjak, ha úgy jön le, mintha meglettem volna és csá, mert nem így van, hát mondom ok :D aztán megint kezdődött minden elölről. Keresett, hívott, mentem, csak már szexeltünk is. Közben volt, hogy szivecskéket küldött, meg írta, hogy hiányzom neki stb., de kapcsolatot nem akart tőlem továbbra sem. Én nem is feszegettem a témát, mert úgy gondoltam, hogy ennyi elég volt belőle, szórakozásnak jó volt. Ez így ment két évig. Furcsa a mi kapcsolatunk.. Nekem már másfél éve barátom van, de valahogy mégsem tudom őt kiverni a fejemből. Mai napig néha ír facebookon, hogy mi újság velem, hogy vagyok, olyankor mindig megdobban a szívem.. és néha olyan érzésem van, mintha hiányoznék neki, és olyankor mindig mondom is magamban, hogy miért rontottuk el így anno, vagyis hát legjobban ő... nemrég összefutottunk, mert a szomszédjában voltam házibulin, és olyan forrón öleltük egymást, mint azelőtt kb. soha. De más nem történt. Szeretem a barátomat és boldog vagyok vele, és hiába akarom ezt a srácot kiverni a fejemből, nem bírom. Valahogy mindig ott motoszkál a fejemben, van, hogy jobban, van, hogy kevésbé, van hogy nem gondolok rá egy hónapig, van, hogy napokig csak rá gondolok...

2016. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó persze én vagyok a szemét. De komolyan az aludj nálam mondatnál mégis mit gondoltak, hogy majd megnézik az esti mesét vagy mi? Alapszabály hogyha nem akarsz dugni ne Menj fel egy ellenkező nemű lakásba.
2016. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!