Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy elővettéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy elővettétek és vertétek idegen lányok előtt?

Figyelt kérdés
Esküszöm izgat a dolog és meg is csinálnám, csak egyedül attól tartok, hogy valaki lefilmez és felkerülök netre :)
2016. júl. 5. 07:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
63%
Azt tudod, hogy ez bűncselekmény?
2016. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

nekem csak ojan volt hogy idegen csaj kiverte nekem

többször is, meg volt hogy le is szo.p,o.tt,

más egyéb semmi

nem izgat ha nézik csak ha cainálják

2016. júl. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Költőnő? ***** válasza:
62%
Előttem már verte ki idegen faszi. Azaz csak hozzálátott, mert megkergettem bottal. Bűncselekmény, azon kívül én sem vágytam a látványra egyszer sem (kétszer volt ilyen), szóval fel tudtam volna rúgni a holdig a perverz állatját.
2016. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szeméremsértés... Elég egy fotó is vagy több szemtanu és mehetsz a hűgösre ebben a dög melegben.. Még jól is járnál... 16 éves voltam mikor sétáltam a parkban és egy 28-30 év körüli etnikum elővette és elkezte verni... Azonnal elfutottam. 22 N
2016. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hűvösre *
2016. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Csináld csak. Olyan verést kapsz hagy abból fel nem kelsz. De minimum egy rendőrpáros belecsavar a betonba és bezárnak aztán hajrá munkát találni azután, mert egyre több helyen kell a hibátlan erkölcsi bizonyítvány. De hajrá, legyen a kangörcsöd a véged. Én tuti a karodat törném ha meglátnálak ezt csinálni.

25/F

2016. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
az hagyján, hogy lezárnak előzetesbe, de ott a "lakók" kegyetlenül lerendezik a seggedet az ilyenekre különösen utaznak, ha megtudják miért kerültél be a sittre :)
2016. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Volt egy lány aki erre izgult volna, de a találkozás sajnos nem jött össze.


Barátnő előtt vertem többször is már

2016. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismerős lányok előtt,mert ők beszéltek rá.
2016. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én megtettem, habár tengerben és ott nem látják főleg pár méter távolságból.

Nagyon kanos voltam, nem volt semmi privát időm rokonok miatt, ezért egyszer amikor fürödtem és szinte üres volt a strand levettem a gatyám, mert az szuper érzés és persze felállt, gondoltam most van időm és végre kielégülhetek. És mit hoz a sors, pont két szép csaj jött a strandra és tőlem kb 10 méterre térdig érő vízben mutogatták magukat, szóval volt legalább mit nézni. Annyira nem izgatott fel különösebben a dolog, hogy idegenekre verjem, de éppen azt csináltam és más nem volt...

2016. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!