Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, van még rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, van még rajtam kívül olyan, aki szex közben nem szokott orgazmust átélni?

Figyelt kérdés
Csak csiklói orgazmusom volt eddig (az jó sokszor), de az se volt még sosem kinyalástól, csak ha magamnak csinálom, vagy ha ruhában "lovagolok" a barátomon. Egyszer volt szex közben is csiklói, de másfajta orgazmus még sosem. Jó érzés nagyon a szex, de nem tudom elképzelni, hogy elmenjek tőle. (nem csinálja rosszul a barátom, mielőtt felvetődne). Van még más is így? Ez mitől lehet, és hogy lehet rajta változtatni?:D (19 éves vagyok)

2016. júl. 6. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is csak úgy tud elélvezni sex közben, ha a kezemmel is rásegítek neki. Simán csak reszelhetem fél napig, akkor sem fog elélvezni. Sajnos nem képes a hüvelyi orgazmusra. De hát azt kell szeretni ami van. Ott a csiklója amivel ugyanúgy eltud élvezni.
2016. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

azt mkndod jól csinalja a baratod

Milyen összehasonlítási alapod van? Hány férfivel próbáltad eddig?

2016. júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem úgy görbül a farka, hogy a g pontod izgassa. ezért célszerű kézzel besegítenetek a a csiklódon. a hüvelyit is lehet "tanulni" gyakorolj valamilyen eszközzel, (lehetőleg hasonló alakúval, mint a párod farka) hogy hogyan tudod a legjobban elérni a g pontod, milyen testhelyzeten, és aztán a a pároddal is úgy próbáljátok
2016. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Én eddig csak nyalás által tudtam elélvezni..

Egyszer majdnem sikerült szex közben is, lovagló pózban, de akkor meg a srác elment és hát ugye le kellett hogy szálljak róla, mert az időben kiszállós módszert használtuk védekezésnek..

17/L

2016. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet lesz, ha másik partnered lesz.


Igazából sok múlik a pénisz formáján, méretén, a pozíción, meg a partner ügyességén.

2016. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak úgy tudok szex közben el menni hogy közben a kezemmel rá segítek, de úgy sem sikerül mindig, de amúgy meg jó érzés magában a szex, cska hát nem megy, hüvelyi orgazmust csak az ujjaim segítségével tudtam át élni, mert hát a két ujjam máshogy mozog azért, vagy baratombis már csinálta :)
2016. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak lovaglópózban tudok elmenni, úgy ha éri inger a csiklómat is. Nem tudom miért. Lehet, hogy nem olyan érzékeny a hüvely, vagy a csiklósat tanultam meg maszturbálás alatt. Semmit nem érzek szinte ha nem én vagyok felül.
2016. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egy emberrel voltam és vaagyok együtt. A szexet csak nagyon ritkán élvezem igazán. Mindig cs ak úgy tudok elélbezni,ha közbem izgatja kézzel a csiklo.at.

Nincs hatalmas péniszze,15cm b,de nekem mindig fáj a behatolás az elején és el is megy a kedvem az eglsztöl egy. Picit. Pedig ha nedves vagyok,az sem segit,i gy anúgy fáj. Beletörödtem.

Misszioránus pózban,naggy ritkán vannak olya. Mozdulatai,amik nekem us nagyoon jók, de nehezen érez rá, nem tehet róla,sokszor pró áltam muatni,szól i,hogy a jobb,gyorsan eltűnik aaz az érzés.

Ha lovagló pózban vagyok ,azt is csak akkor éévezem,ha ott van a k ez e is.néha nagyon szomorú vagyok, de nem adom fel,tovább kell próbálni,egyszer héthaa ráérzek hogy a. Legjobb nekem.

Eddig hérom év alatt nen sikerült, egyy egy kivütelével ,sose álveztem annyira szexet. Mindig csak túlakarok esni rajta a végén.

2016. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elélvezni elszoktam, de csak csiklóizgatással. *
2016. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!


Csak vele voltam eddig együtt, de nem szeretnék más partnert, vele szeretném elérni. De mint írtam, mindig nagyon jó a szex, csak orgazmusom nincs.


#8 sajnálom, de sok sikert, ne add fel! Nekem is fáj a legelején picit, de ez természetes, és inkább az a jóleső fajdalom. Próbálj így gondolni rá, és lehet jobb lesz:)

2016. júl. 8. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!