Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan élvezhetnék el aktuskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élvezhetnék el aktuskor is? L/22

Figyelt kérdés
Csak úgy tudok elélvezni ha a párom dörzsöli a csiklóm vagy orálisan. De így is csak sokára és csak akkor ha már legalább 2 hete nem masztiztam. Magamnak is csak úgy tudom ha dörzsölöm, ha ujjazom magamat úgy nem. Próbáltuk már úgy, hogy szex közben dörzsöli nekem vagy én magamnak de úgy még nem tudtam elmenni.

2016. júl. 7. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
a nok fele nem kepes huvelyi orgazmusra. ne aggodj. persze ne adjatok fel. probalj melyebbre vagy vastaggabbal hatolni. vagy lehet szorogsz probalj el lazulni es nem gondolni arra hogy elvezni akarsz
2016. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj ki engem. Lehet hogy úgy menne.
2016. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!