Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ne élvezzünk egyszerre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne élvezzünk egyszerre?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon szinkronban voltunk a párommal. Régebben ez nem is okozott problémát, mert fogamzásgátlót szedtem. Miután abbahagytam kipróbáltunk más védekezési alternatívát, de egyik sem felelt meg, ezért a megszakításos módszer mellett maradtunk. Viszont így nekem sosem jó! Mert mindig pont egyszerre élvezünk/nénk el, de mivel kiveszi így nekem félbeszakad. A párom már sok mindennel próbálkozott: matekozás, szorítás, de semmi sem segít. Nem szeretnék visszatérni a gyógyszerre. Mit tehetnénk?

2016. júl. 7. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Spirál vagy injekció ?
2016. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
ha ujjaz, nem élvezel el?
2016. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék hormonális fogamzásgátlást, a spiráltól pedig egyébként is mindig féltem. :/
2016. júl. 7. 21:09
 4/14 A kérdező kommentje:
utána valahogy az már nem esik jól, teljesen kizökkent
2016. júl. 7. 21:09
 5/14 anonim ***** válasza:

A megszakításos módszer rizikósabb, mint a többi, de nekünk például négy évig bevált. És tuti fogamzóképesek vagyunk, mert amikor akartuk, elsőre összejött a gyerek.

De ugyanígy voltunk mi is, mint most ti. Egy ideig fogamzásgátlót szedtem, de abbahagytam a mellékhatások miatt. Mondjuk az én párom tudja késlelteti az orgazmust, így nem okozott problémát az átállás. Ő nem szorítja vagy ilyesmi, állítólag annyit csinál, hogy aprókat változtat a behatolás szögén, hogy ne érje túl erősen az inger, emellett az izmai feszíti, lazítja, de ezek rutinból mennek, ki kell tapasztalni, és gyakorolni kell.

2016. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Beszélj a nőgyógyásszal . Szerintem ő tudna neked a legjobban tanácsot adni.
2016. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Megszakításos?? gg ez remélem teherbe esel
2016. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Aha, tehat felsz a spiraltol... a terhessegtol amugy nem?! Ennyi esszel nehogy veletlen szaporodj.
2016. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
9%
előttem író két tudatlan idióta, csak akkor van baj a megszakítással, ha hülye vagy mint a seggem, és nem tudod hogy kell biztosan csinálni, ti is ilyenek lehettek, két ilyen fa@ságot leírni
2016. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolso, mi vagyunk a hulyek, de te nem vagy tisztaban az egyik alapveto biologiai mukodessel... gratulalok :"D.
2016. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!