Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, ha nekem bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha nekem bejönnek a kicsit pedok?

Figyelt kérdés

Oké..Tudom,hogybeteg, meg minden.. De szerintem iszonyatosan izgató ha egy felnőtt pasas kikezd/flörtölget velem.

Sose jutottam el még persze tovább,de sokszor masztizom arra,hogy egy felnőtt pasival vagyok.



2016. júl. 8. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
És hány éves vagy?
2016. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem úgy beteg, ahogy érted. Hanem ezzel védjük a gyerekeket, hogy ne terhesek legyenek, hanem tanuljanak. Régi korokban kultúrákban 13 éves férjhez mentek. Különbség van e között és aközött, hogy tényleg picikkel.
2016. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy pszichoanalízisben is van szó ilyen korai szexuális izékről. Szerintem az a kulcs, hogy tudd, hogy ez fantázia. Ha itt megállsz nincs baj veled.
2016. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Azt ugye tudod hogy az az, aki olyan 4-5-6-7 évesekkel akar dugni?

Aki egy 14-5 évessel, az csak könnyű húsra megy.

De azzal nincs baj, ha az idősebb pasik jönnek be. Kereset-kínálat...

2016. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Kikezdhetek veled? :D
2016. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
16 éves lánnyal csinálni már nem pedofília :) Ha 10-12 lennél, akkor határeset, 10 alatt lenne igazán pedó, amikor még gyerektested van.
2016. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
lol 16 évesen már bárki szexelhet veled legálisan... ez már nagyon más dolog. ez már társadalmi konvenció, hogy lehetőleg ne.
2016. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Daddy kink-en gondolkodtál már?
2016. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Brummm, gyere szájba b_aszlak! :D
2016. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Pedofil nem kezdene 16 évessel, az már majdnem felnőtt, legalábbis testileg mindenképpen. Jó, nem mindenkinél egyforma, mert van, aki már 14 évesen nagyon fejlett, más meg 17-18 évesen lesz igazán az. De főleg egy lány hamarabb érik testileg, mint a legtöbb fiú. Így szerintem érthető, ha inkább egy testileg férfias férfira vágysz. (Ezzel én is így voltam ennyi idősen.) Szerintem nincs gond a fantáziáddal, engem is a 20 felettiek vonzottak. Aztán persze beértem őket, nem csak fizikailag.
2016. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!