Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki szereti közületek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki szereti közületek ha a párja a fenekébe élvez és miért élvezitek? Illetve az anált magát mennyire szeretitek? (akik egyáltalán nem azokra értelemszerűen nem vonatkozik a kérdés)

Figyelt kérdés
Barátnőm szereti popóba és mindig beleélvezek, de ami furcsa, hogy mostanság ritkábban akarja.

2016. júl. 8. 22:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

nem tudtam, hogy van akinek, egyszerű. remek. nekem meg nem az.


beszarás, a végén még ebből is elvárás lesz, mert "ügyet csinálok belőle." szerencsére eddig senki nem így fogta fel, akihez közel kerültem.

2016. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ez egyénfüggő, de ha akkora problémát okoz akkor hagyd bennt. Nem kell mindig kinyomni ha tényleg akkora szenvedés mint mondod. Bent marad az ha jó mélyre megy. Szerintem ebből most egyedül te csinálsz ügyet. De dícséretes, hogy ekkora áldozatot hozol a párod és remélhetőleg a saját örömöd érdekében. Ezt minden nőben tisztelem.
2016. júl. 12. 23:44
 23/23 anonim ***** válasza:
30%

Ilyen lány azonnal írjon nekem is;)

f28

2016. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!