Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha egy fiú szőrtelenít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy fiú szőrtelenít?

Figyelt kérdés

Szóval, kíváncsi voltam, milyen érzés, úgyhogy fogtam egy borotvát, és levágtam magamról az összes szőrt tetőtől talpig. Kivéve a hajamat. :) És tök jó érzés volt így szőr nélkül. :) Viszont eleinte rondának láttam magam így, de pár nap után megszoktam, és egyre jobban tetszett. A tükörben pláne jól nézett ki, pedig vékony vagyok, és abszolút nem kisportolt. A barátnőmnek se tetszett, de már kezd hozzászokni, sőt, azt mondja, szex közben sokkal jobb érzés, ahogy egymáshoz érünk vagy ölelkezünk. Csak amiatt aggódom, hogy mások mit gondolnak rólam, mert nyár van, és ilyenkor meglátja más is.


23/F



2016. júl. 8. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy ki mit gondol róla? Foglalkozzanak saját magukkal, biztosan ott is van mit rendbe tenni. Ha pedig te így érzed igazán jól magad és a barátnőd is elfogadja, akkor meg végképp semmi gond.
2016. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem tetszik a normálus mértékű szőr. Én szeretem látni a férfin, hogy férfiből van. Felnőtt. Egyedül azt tartom gáznak, ha bundás a szerencsétlen meg a háton.


De annál kevesebb dolog gáz egy férfiben, amikor bök.

2016. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, tetszik.
2016. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
szerintem semmi gond vele hogy szőrtelenitesz, nekem kifejezetten tetszik.
2016. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves fiú vagyok és a hajamon kívül mindenhol véglegesen szőrteleníttetem, még az arcomat is, nekem így jobb érzés, a barátnőmnek is tetszik így.
2016. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: Az arcszőrzetemtől én is szívesen megszabadulnék végérvényesen. :)


A többieknek köszi a válaszokat.

2016. júl. 9. 00:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
jó dolog nélküle lenni:) semmi reggeli borotválkozás és borosta
2016. júl. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejön :) 18/l
2016. júl. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz szerintem,én is csinálom. F.
2016. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Én utálom ha a pasik mindenhol borotválkoznak, olyan mintha egy japán kisfiúval dugnék, aki még nem is pelyhedzik.
2016. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!