Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már, hogy annyira kívánta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy annyira kívántatok valakit, akivel nem jöhet össze, hogy fizikailag is fájt?

Figyelt kérdés

Reggeltől estig minden gondolatotok körülötte forgott, és szabályosan fájdalmat okozott fizikailag a vágy utána?

Ezzel mit lehet kezdeni? Elmúlik?

Semmilyen szex nem segít rajta, csak rosszabb lesz.



2016. júl. 9. 09:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott már a szerelem is befigyelt nem !??? :)
2016. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen, de nem voltam nyomorult és bevallottam neki mindent. Azóta megvagyunk:)
2016. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nem. Csak egyszer találkoztunk.
2016. júl. 9. 09:57
 4/20 A kérdező kommentje:

Én nyomorult vagyok, azt bevallom...

Tényleg nem lehet köztünk semmi.

2016. júl. 9. 10:08
 5/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha lányként nekem ment akkor neked is fog:D
2016. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok. :)
2016. júl. 9. 10:12
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen volt! Nagyon kìvántam egy férfit,aki az exem haverja volt. Mindennap szinte rá gondoltam,vajon most mit csinál,rá masztiztam. Megőrültem miatta,ha csak a közelébe voltam. Elképzeltem,hogy mit csinálnék vele az ágyba! De hát sose volt köztünk sajna semmi. :( Mái napig odáig vagyok érte,ez a vonzalom 2éve tart. Úgy múlik el ,ha megismersz más valakit,aki jobban tetszik mint ő.
2016. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez egyre rosszabbul hangzik... :(
2016. júl. 9. 11:44
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
A lelki fájdalom az agynak ugyanazon a részén jelentkezik, mint a testi fájdalom. De közel sem éri el azt a fájdalomszintet amit egy komolyabb fizikai sérülés okozhat.
2016. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nyilván nem olyan érzés, mint a lábtörés. Egyszerűen csak annyira heves vágyat érzek utána, hogy néha szabályosan fáj.
2016. júl. 9. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!