Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom mostanában hamar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában hamar elélvez. Igaz lehet hogy azért mert szerelmes?

Figyelt kérdés
már 9 hónapja vagyunk együtt , eddig nem volt probléma mikor hamar elélvezett de mostanában észrevettem hogy mindennél jobban szeret, és már nem birja ugy mint rég, pedig majdnem mindennap szexelünk, van olyan hogy 1 nap alatt 2szer is... Első pár hónapig birta rendesen de mostanában nem értem .. hallotam olyat hogy ha a fiú szerelmes akkor nem birja sokáig tartani magát... igaz?? 19/L

2016. júl. 10. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés a kettő között, egyszerűen béna.
2016. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem béna, sőt (y) ... csak érdekel hogy mi lehet ennek az oka... ? de biztos nem az hogy béna :)
2016. júl. 10. 12:19
 3/16 anonim ***** válasza:
A szerelem és korai magömlés összefüggését nem vettem észre, viszont, ha abbahagyja a rendszeres maszturbálást, akkor lehet ez, amit írtál.. Sosem fogja bevallani, de próbáld ki a napi szexet, amiben nincsenek 4 napos szünetek, akkor mi a helyzet ezzel a koraisággal...
2016. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem maszturbál ebben biztos vagyok, mivel együtt lakunk :D és nem nagyon hiszem hogy kibirnánk 4 napot :D max ha megvan a menszeszem :D
2016. júl. 10. 12:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Inkább csak egyre lustább, egyre kevésbé érdekled. Ez a szerelmes duma csak kifogás. Ha szerelmes vagyok, akkor pont, hogy jobban figyelek arra, hogy a párom is minél jobban élvezze, ahhoz meg nem szabad hamar elélvezni.
2016. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ez se igaz... mert hogy ő nem mondja hogy szeret csak mutassa és mindig jobban és jobban! Ő ugy van vele , hogy a szeretetet nem mondani hanem mutatni kell... és nekem nem is kell hogy mondja mivel érzem hogy tényleg szeret... mert volt hogy először mindig akartam hogy mondja és ő mondta'' hogy mit akarsz azt hogy mondjam vagy azt hogy éreztessem'' és érezteti :) mert tényleg hogy nehezen indult a kapcsolatunk, kb 5 hónap múlva kezdett jobbra fordulni, és már 9 hónapja vagyunk együtt , és sokkal jobb mint azelőtt.. mert másnál úgy van hogy első pár hónap rózsaszin felhők, de nálunk nem, a mi kapcsolatunk igen különlegesre fordult az utóbbi időben :)
2016. júl. 10. 13:07
 7/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de #5-ös kollégának van igaza. Unja a banánt és hamar túl akar esni rajta. Az ösztönei ugyan működnek ("fäsz feláll, ész megáll"), de már nem olyan izgalmas neki a szex, mint az elején. Próbáljátok meg feldobni valamivel az együttléteket, bármivel, ami izgalmas és nem megszokott.

30f

2016. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ez megint hülyeség :D

mert mi mindig viszünk valami újjat, extrémet a szexbe :D

annyit tudok mondani hogy az ágyat már alig használjuk :D

szóval nem egyhangú és unalmas a szex , se neki se nekem :D

2016. júl. 10. 13:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam hülyeséget írni. Hülyeség azt hinni, hogy attól, mert a mosógépen keféltek, még nem unt rá a témára.
2016. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ha rá unt volna akkor nem akarna mindennap kefélni és nem ugrana nekem mindennap -.-
2016. júl. 10. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!