Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Ti milyen néven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti milyen néven veszitek azt, ha egy fiú/férfi a lábfejeteket stíröli?

Figyelt kérdés

Én pl. egy ilyen srác vagyok, aki sokat legelteti a szemeit női lábfejeken, talpakon, egyszerűen annyira vonzó tud lenni egy szép, ápolt tappancs, hogy az valami hihetetlen. Mi a véleményetek? Csakis értelmes emberek válaszát várom, akik érdemben hozzá tudnak szólni a témához, és nem pocskondiázva!


20/F



2016. júl. 10. 12:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
14%
Biztosan abnormális a fiú, amiért nem a cicimet, vagy fenekemet nézi.
2016. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ha azt nézzük, tényleg abnormális vagyok, egyszer vérvizsgálaton az volt a papírra írva, hogy ,,AB, normáls".
2016. júl. 10. 12:37
 3/39 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan nagy csajozógép vagy, ha ilyen bugyuta kérdéseid vannak. D
2016. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Jó alaposan mellélőttél. :D Szociális fóbiám van, halál komoly!!!
2016. júl. 10. 12:43
 5/39 A kérdező kommentje:
Vagy úgy, irónia! :D
2016. júl. 10. 12:50
 6/39 anonim ***** válasza:
42%
Semmi gond veled,a távolkeleten a lábfely erogén zóna én is ezzel kezdem ,ha szép ápolt,nézelődök tovább külömben passz.
2016. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Bocs tudom a lábfej pontos(és fontos)
2016. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Amikor nézegetem ezeket a csodás lábakat, elképzelem, hogy csinálok velük egy-két dolgot... :D Valamint azok is csinálnak nekem kellemes dolgokat egy bizonyos helyen... :D
2016. júl. 10. 13:06
 9/39 anonim ***** válasza:
Hát nosza próbáld ki! Tanusíthatom hogy jó dolog ,és sok lány élvezi is!
2016. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
78%

Bóknak veszem. :)

A lábfejem az egyetlen testrészem, amivel elégedett vagyok. Szeretek fotókat is csinálni róla, játszani vele. Elég jó a "lábügyességem" is, simán felveszek dolgokat a szőnyegről vele, és erősen rá tudok szorítani erre-arra. Szeretem ápolni és kifesteni rajta a körmöket. Még télen is hetente lakkozom.

21/L

2016. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!