Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti megszoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megszoktátok a barátnőitekkel beszélni a pasitok farok méretét? Úgy értem, hogy elmondjátok egymásnak, hogy pl. kis/nagy f. rkú barátom van?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Inkább magát az aktust. :)

Szerintem azért ez nem annyira téma...

2016. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha extrém kicsi vagy extrém nagy, azt azért megemlítem. De, ahogy az első is írta, inkább a teljesítményt beszéljük meg általában.
2016. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Mi mindent megbeszélünk, de én csak a legjobb barátnőmmel:)
2016. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem. de nekem nincsenek is nagyon barátnőim, de ha lennének se beszélném ezt ki. én se örülnék, ha a párom mondjuk a mellméretem firtatná a haverjaival.
2016. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a férfiak fixa ideállja ez a farokméret dolog. Ahogy előttem is írták, max., akkor említeném én is, ha nagyon kicsi vagy nagyon nagy lenne, de olyannal még nem találkoztam. Én még aktus részletekbe sem megyek bele, az két ember magánügye.
2016. júl. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem mondom senkinek. Kettőnk dolga.
2016. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Szoktunk ilyenekről beszélni,barátnőim mindig elmondják kinek-mekkora,én ezt nem szoktam megemlíteni,ha kérdezik akkor sem. Amúgy nagy van neki,de szerintem ehhez nem sok köze van senkinek és nem is értem,hogy a barátnőket miért érdekli,hogy a másik barátjának mekkora a farka..
2016. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat! Akkor értem már miért nézik a barátnői a "nadrágomat"
2016. júl. 11. 10:08
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanígy a pasik is kibeszélik egymás között a lányokat :D Ez sajnos természetes...
2016. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja ez ilyen felvágós kérdés kedves kérdező. Hűtsd le magad, nem itt kell csajozni.
2016. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!