Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szeretkeztek menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretkeztek menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18èves lány vagyok,kèrdèsem ti szeretkeztek a párotokkal mikor mentsruáltok? vagy hogy elègititek ki egymást? Azt mondják hogy a vèrzès közbeni szex hamarabb elmulasztja a menstruációt igaz lehet? :)
2016. júl. 12. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, max az utolsó 1-2 nap amikor már nem ömlik belőlem a vér.. Nagyon szokott fájni nekem első pár nap, görcsölök, meg érzékeny is ott lent. Nekem nem múlik el tőle hamarabb, sőt..

24/L

2016. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Épp az hogy a menstruáció alatti szex több esetben meghosszabbítja... én fiú vagyok de szeretem a párom is szereti de nem csináljuk olyankor túl gyakran. ha nem szex akkor sehogy sem elégítjük ki egymást. ha neki nem lehet orgazmus akkor nekem se legyen. mindketten szeretjük ha mindkét félnek jó
2016. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor szopás van.
2016. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szoktunk.
2016. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor nem fogunk! :)
2016. júl. 12. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
szoktunk 18/L
2016. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk. Ne alapozzatok arra a pár véleményre, amit itt kaptok, ha mindketten kívánjátok, csináljátok nyugodtan! :)
2016. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
èn is gondolkoztam rajta ha leteritunk egy türcsit akkor lehet,de fèlek hogy a fertőzès veszèly is szóba jöhet! Mèg ha higènikusak is vagyunk! :( Nem tudom nèha olyan rossz mikor akkor kivánjuk meg egymást!
2016. júl. 12. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!