Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, előfordult már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, előfordult már veletek hasonló rajtakapós szitu, mint az Armageddon c. film elején? :D 20/L

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 12:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Velem igen
2016. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom mi van az elejen mert nem emlékszem :D
2016. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Elmeséled, hogy történt és mi lett a vége?? :)
2016. júl. 13. 12:19
 4/28 A kérdező kommentje:
2e-es, Bruce Willis rajtakapja Ben Afflecket a lányával szex közben és megkergeti őt puskával :D
2016. júl. 13. 12:21
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Igen,csak az apuci baltával támadt 😊
2016. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Lol :DDDDD (2es) nem tortent ilyen
2016. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Apukaja tudta, hogy van baratnöm, nagyon dögös lanya megis iszonyatosan ramenösen flörtölt velem. Amikor vegül nem tudtam ellenallni a kisertesnek, felrevonultunk a lannyal. Apuci rank talalt es megkergetett... rajtam csak alsonadrag. Elhordott mindenfele szemetnek, aki atveri a kicsi lanyat es dobalta utanam, ami a keze ügyebe akadt. Mar eleg szoros volt a helyzet, mire utolert bennünket a lanya (egy szal kicsi törölközöben), aki elmagyarazta neki, hogy öszinte voltam vele, tud mindenröl es ö megelegszik azzal, hogy csak testiseg van köztünk.

Az eleg abszurd vege az volt, hogy apuka engem ölelgetett (en meg mindig alsogatyaban) es pityeregve mondta, hogy ugy remelte, hogy lanya nem olyan szelhamosok utan bolondul, mint amilyen ö maga.

2016. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

"Bruce Willis rajtakapja Ben Afflecket a lányával szex közben és megkergeti őt puskával"

Hát, itt minálunk elég furán nézne ki, amikor apuka futás közben letöri a lámpagyári légpuska csövét, betölti az addig az ajkai közt szorongatott skulót, és tüzel... :-))

2016. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer kergettem csak meg ezért Ben Affleck-et egy puskával, szóval nem jellemző.
2016. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
Egyszer otthon filmeztunk o meg a baratnoje....csendben odamentem baeatnom moge es kinyaltam, eszre se vette a baratnoje...asztan amikor beraktam akkor baratnom mar a szajahoz tartotta a kezet, akkor nezett hatra...uhhh olyan meglepodott fejet vagott en egybol elmentem...... utana meg baratnom ravette hogy maradjin es nezze vegig mert o meg szuz es ugyse tudja hogy kell.....a vegere meg kiverte nekem...baratnom fogta oda a kezet...
2016. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!