Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik? Mennyire élvezitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik? Mennyire élvezitek ha partneretek fényes nappal maszturbál előtettek egy vibrátorral és csak utolsó pillanatban szálhatok be?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen dolgokat
2016. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon is élvezem, sőt szoktunk is ilyet játszani. Vagy utolsó pillanatban szállok be vagy miután elsült, mert akkor nagyon hamar jön neki a második is.
2016. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Szoktunk ilyesmit csinálni nagyon jó szokott lenni... nekem látni ahogyan nem bír magával és a vége az a csúcs pont .. Igazából azért kérdeztem mert arra gondoltam ,hogy amikor már én teljesen kész vagyok és ő éppen beszállna a saját kezével nem engedném inkább a számba venném úgy-hogy még én is élvezek .. Hátha így nagyobb orgazmusa lenne..
2016. júl. 13. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsülni nemcsak aa férfiak szoktak? Picit rossz a kifejeezés rá,nem?
2016. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kínzás lenne...
2016. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ha nyilvános helyen csinálja
2016. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon élvezetes, izgató! én szeretem, amikor a feleségem ezt csinálja!
2016. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!