Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan pasik, akiknek az asszony, barátnő kinyalja a feneküket? esetleg 69 közben, ujjazza a feneked? vagy forditva. férfi a nőnek ugyanezt?

Figyelt kérdés

kinek milyen érzés? engeditek? sokan undoritonak tartsák.

én kimondottan imádom.



2016. júl. 13. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Párommal oda vissza csináljuk.. Bár nem 69-ben hanem külön külön.. Jó érzés 22 N
2016. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
enis kiakarom nyalni a ferjemet, bar azt se tudom hogy kezdjek neki. o mindig kinyalja a seggemet, alig kell kezevel tagitania,siman bele megy a farka. fura, mert sokan azt mondjak sikosito kell. nem kell, elejen finoman bemegy es marhara elvezem. sikitok ugy elvezem
2016. júl. 13. 16:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tipikusan pasis írásod/szöveged van... :) De hát hajrá, csináljátok.
2016. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, de muszáj megkérdeznem: ez nem undorító? Azzal érintkezni közvetlen, ahonnan közvetlen kijön a végtermék? Ettől hogyan vonatkoztatok el?
2016. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3-as,ez tetszett miert van pasi irasom? :-D

közbe elkapott a hev es igy jött ki, sorry :-D

2016. júl. 13. 16:54
 6/13 anonim ***** válasza:
És nem zavar, hogy szőrös?
2016. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem szoros :-)
2016. júl. 13. 17:14
 8/13 anonim ***** válasza:

nem szőrős vagy szoros? :D


nekem a nőm egyszer bedugta az ujját. annyi van ezzel, hogy onnantól, hogy egyszer megtörténik benne lesz a levegőben és akkor jobban oda kell figyelni ott a tisztaságra, akkor is ha nem lesz ott semmi, mert nem tudom előre és ez kicsit strapás.

2016. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szőrös akart lenni.

:-D

2016. júl. 13. 19:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Te nőként nem parázol ettől? Hogy nem zuhany után van szex és nem rég kitoltál egy nagyobb adagot ott, és OK, hogy kitörölted, de attól még az nem patyolat tiszta és akkor ő belenyal? :D
2016. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!