Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű tinilányok! Ti erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű tinilányok! Ti erre hogy reagálnátok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ha tetszenétek egy 30-as, sportos alkatú és életvitelű, káros szenvedélyektől mentes, józan életű pasinak, aki arcra sem csúnya! Van egy leányzó, aki tetszik nekem és szeretném elhivni randizni. Úgy tudom most lesz 19 éves. Szerintetek érdemes megpróbálnom vagy a korom miatt esélytelen a dolog? Csak komoly és értelmes válaszokat várok! Privátban is irhattok!

2016. júl. 15. 00:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy miért emelted ki, hogy egy "nagymellű" tinilányról van szó?
2016. júl. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan nem vagyok nagy mellekkel megaldva, de korban kozelitek a kivalasztottadhoz, es nem tartok sokbak ekkora korkulonbseget.
2016. júl. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Azért emeltem ki, mert a hölgyemény dúskeblű! Számomra nagyon megnyerő a mosolya, szép az arca, izléses az öltözködése. Ez az ami elsőre megtetszett benne, de bevallom őszintén azt is, hogy a nagyobb mell a gyengém egy lányban/nőben!
2016. júl. 15. 00:52
 4/20 anonim válasza:
75%
Én nevetnék és elszaladnék még akkor is ha sportos vagy arcra nem csúnya stb... Kicsit túl sok a kor különbség. Meg sokszor bennem lenne " egy felnőtt férfi miért nem keres magához illőt inkább (?) ". ( 19/L )
2016. júl. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2016. júl. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Lehet hogy egy randi belefér... De ne nagyon számíts többre vagy arra hogy hűséges lesz... Fiatal most kezdi az életét... De pl ha össze is jöttök mire Ő gyereket szeretne nem biztos hogy elég jó lesz hozzá a magod... És pusztán csak azért tetszik neked mert nagy a melle? Te is csak a külsőre mész? Végülis vannak ilyen párok ahol az egyik fél jóval idősebb... Próba szerencse. 22 N
2016. júl. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%

Szánalmasnak tartanám és kiröhögném:D

Valószínű, hogy nem komoly kapcsolatot szeretnél ettől a dúskeblű lánytól, akármennyire is vagy józan életű:)


17/L

2016. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7-es. mert te 17 évesen komoly kapcsolatra számítasz?

Persze, persze... hahaha

2016. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30.-as sportos arcú ... És még szingli.. Vmi gáz tuti van.
2016. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Moccanj ra Apam. Mit veszithetsz?
2016. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!