Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt már olyan hogy nem tetszett egy lány puncija?

Figyelt kérdés

Aki nem meri, mehet privibe is :D

Bár nem hiszem hogy lenne ilyen, de hátha mégis...



2016. júl. 15. 16:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Itt a formájára gondolok. Hátha túl nagynak, salátásnak találtátok stb. vagy túl szőrösnek.
2016. júl. 15. 16:05
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Élőben még nem, de itt küldtek már olyat.
2016. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
nem,de utálom a szörösset.
2016. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Képen már láttam olyat ami nem tetszik, keressek? :)

Élőben még nem, viszont nem szeretem a jellegtlen puncit sem.

Ez alatt azt értem h a nagy és a kisajkak is nagyon kicsik, és a csikló is. Valamint izgatásra se duzzad meg.

Na ilyet már láttam.

2016. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Még soha.

Bár engem egy dolog taszítana. Ha büdös, látványosan ápolatlan lepedékes "taknyos" lenne.

Pl. ha szőrös az nem zavar, még ha dzsungel is. Van amikor ahhoz van kedvem. Csak legyen ápolt, tiszta.

Igazándiból nincs is olyan, hogy ronda punci. Mindegyik más.

Kinek mi tetszik jobban. Van olyan, hogy egy lány nekem tetszik és egy barátomnak nem, míg egy másiknak meg megint tetszik. Azért mert egyik barátomnak nem jön be még nem lesz ronda a csaj, csak neki nem lesz az esete.

Egy salátás, vagy denevér punci sem csúnya ha ápolt. :)

2016. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
igen egyszer volt h egy lánynak full szőrös volt,hát nem is nyaltam ki. meg volt h egy lánynak eléggé "salátás,, volt azzal dugtam azért de nem nyaltam ki azt sem. ez van.
2016. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Volt.

Ha túl kicsik a kisajkak es alig látható a csiklo

2016. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
volt ilyen. egyszer mert apolatlan volt. full natur szoros volt. de lattam mar baba puncit is es salatasat is csunyat. f26
2016. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Volt. A helyzet az, hogy teljesen asszimetrikus kisajkai voltak. Nem mondom, hogy nem volt jó dugni vele, de az esztétika nem volt a top-on.


26/F

2016. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Nincs olyan punci, ami nem tetszene. Persze van ami jobban tetszik, például a salátás, és van ami kevésbé, az ami csak egy sima vágás, de közelről mint szép. És persze az illatuk, az ami szintén fantasztikus (persze nem kétnapi mosdatlanság után, hanem frissen).
2016. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!