Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Akik óvszerrel védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik óvszerrel védekeztek, miért szeretitek ti felhuzni egy fiunak? Manapság ezt vettem észre talán izgatónak találjátok? Esetleg más oka van? Kort is légyszives : )

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom mi volt 5-10 -20 éve. Mai 23 évesként. Azért mert tuti biztonságos, nem kapok el semmit. Tudom hogy kell, ez a tuti. Nem izgat egy óvszer felhekyexés.
2016. júl. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi izgató nincs benne, és azért mert sokkal ügyesebben és gyorsabban csinálom... kb ennyi. 30+
2016. júl. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2016. júl. 16. 02:07
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Én spec utálom a szagát a guminak, de mivel a párom utána az arcomhoz, számhoz fog érni kézzel így ő csak ne fogdossa, a kezén meg kifejezettem rossz íz marad, ezért én húzom fel, de ahogy korábban írták, ez a része pont nem izgató...
2016. júl. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szükségből,mert felpuhult neki ha ő húzta fel,ha én csináltam akkor meg még jobban bekeményedett.Hát igen egy női kéz mindent el tud intézni.:)20/L
2016. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert az első barátom rosszul húzta fel (ki is szakadt). Azóta inkább én húzom fel, el se hittem hogy van olyan férfi aki nem tudja felhúzni...
2016. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!