Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, kezdett már ki veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kezdett már ki veletek víz, gáz, fűtés szerelő javítás közben?

Figyelt kérdés
Nem szerepjátékra gondolok, hanem konkrétan mesteremberre.
2016. júl. 17. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztam már ilyet
2016. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Egy kőműves, megbíztuk egy feladattal amit elvégzett,. Majd utána felajánlotta hogy szívesen "megcsinálna" még pár dolgot a lakásban

2016. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem. :) és nem is vágyom rá
2016. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
és villanyszerelő, Debrecenből :-o :-D
2016. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem szerencsére nem, szomszéd asszonnyal a kőműves igen-igen kacérkodott, próbálta fogdosni is.
2016. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Mire azok kimennek, nincs ilyenre idejük. Annyi dolguk van, hogy a beígért munkát is hónapokkal később tudják elvállani, mint először szó volt róla. Szánalmas mesteremberek.
2016. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Egyedül voltam otthon és nekiszorított a konyhapultnak, hogy lehet olcsóbb is, ha gondolom. Már telefonban is poénkodott, hogy ugye majd megmosom a hátát, ha kormos lesz, de azon csak nevettem. Amikor a pultnak szorított, az már ijesztő volt. Szerintem ha helyi a szerelő, ilyentől nem kell tartani, nem ér annyit neki a jó hírneve, hogy ezzel bepróbálkozzon. De ő nem helyi volt, a párom találomra szedte a netről a fővárosból, mert a helyiek nem értek rá, annyira be voltak táblázva.
2019. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!