Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ha egy fiú több mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha egy fiú több mint 5másodpercig a a szemembe néz, az a szexuális vonzalom jele?

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok mikor két ellenkező nemű beszélget egymással.Konkrét példa:táncoltunk egy kisebb körben,2ismerősömmel és 2ismeretlen sráccal.Az egyik mellettem volt,és ugye ment a szám,mindenkire figyeltem,aztán ránéztem,és ő végig engem nézett(perifériás látás) közben meg mosolygott.Sokáig tartottuk a szemkontaktust.
2016. júl. 18. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,lehet az. Tetszel neki
2016. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de ez miért heterohoz irtad ? Egyébként lehet de nem biztos én néha szórakozásból ha valaki észrevettem hogy néz ránéztem és amég fel nem adta addig néztem:D egy csajjal 20 percig így tartottam a szemkontaktust mégse gondoltam akkor hogy ez a vonzalom jele lenne csak annyit hogy ő kitartó :D
2016. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

csak szólok hogy a perifériás látással sokszor nem az látod ami van.


nézz te is a szemébe ;)

2016. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2:Mert esetleg lány vagyok?!😂

3: belenéztem,szemeztünk sokáig

2016. júl. 18. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor ez ennyit jelent:


le akartok feküdni egymással ott helyben

2016. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a szemezés hosszúságát egyébként tudományosan mérik és egy bizonyos időn túl tetszést jelent. Az 5 mp - ha jól emlékszem - bőven tetszést jelent :-)
2016. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálja a szemkontaktust tartani és a szemedet nem összekeverni a melleddel :) Amúgy előfodulhat
2016. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát.. Vagy bejössz neki, vagy fikás volt az orrod, és azon mulatott.


De inkább az első. De most komolyan, a mai fiatalságnak 0 logikája van?

2016. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen vagy tetszel neki, vagy csak szimplán nem akarta, hogy furának gondold őt.

Táncról beszélünk. Az pedig arról szól, hogy egymásra figyelünk.

Ha én táncolok egy lánnyal, akkor biztos, hogy végig őt nézem. (Vagy éppen a lábam, de igyekszek nem arra figyelni, mert akkor azt gondolom, hogy azt gondolja rólam, hogy nem tudom mit kell csinálni).

Én is ugyan így csináltam. Táncoltam lánnyal, és végig őt néztem, sőt még mosolyogtam is.

Ennek semmi magyarázata nem volt, csak próbáltam pozitív lenni. Mikor ő is visszamosolygott, pedig nekem is kellemes érzés volt.

2016. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!