Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítséget szeretnék, mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget szeretnék, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátnőm akivel fél éve együtt vagyunk soha sem tud elélvezni.Akármit akárhogyan csinálok,ha bele szakadok is sosem képes orgazmusra.Rengetegszer az van, hogy a kapujában áll,majdnem megvan, de valamiért elillan a dolog hiába csinálom folytatom mégjobban akkor abban a pillanatban is,nem sikerül.Néha "pici orgazmus" sikerül neki azt mondja de a teljes sose.Már levetette a gátlását is,hogy spriccelve élvez,tehát mindent megtettünk, hogy ellazuljon,csodás nyugodt környezet,romantika,stb minden megvan hozzá.Mesélte, hogy régi kapcsolataiban is fél-1év után sikerült csak neki néha az orgazmus.Minden aktusnál újabb és újabb technikákat viszek a játékba,hátha sikerül,ordít sikít hogy rettenetesen jó, de mégsem sikerül.van olyan, hogy több mint 2 órán keresztül megállás nélkül amit csak el lehet képzelni csinálok neki tetőtől talpig,mindent brutálisan élvez,őszintén,mert rengeteget beszélgetünk és megosztunk mindent egymással.Mégsem sikerül..

Szerintetek mit tehetnénk?


én:26 f

ő: 22 l



2016. júl. 18. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem is tudja mi az es kozben meg mar tul van rajta? :-) :-)
2016. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem ismeri úgy a saját testét ahogy kellene,plusz eddigi pasijai sosem izgatták annyira és sosem bántak vele ennyire gyengéden mint én,de azt mondta, hogy amikor volt akkor hatalmas brutál spriccelős orgazmusa volt
2016. júl. 18. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:

"nem ismeri úgy a saját testét ahogy kellene"

Nem lehet, hogy pont ez a probléma?

2016. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
probléma forrása ez is lehet. hogyan érhetnénk el javulást?
2016. júl. 18. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Például maszturbáljon? Na de várj, itt ezt is el lehet cseszni, ahogy sokan el is cseszik. Én azt javaslom, hogy ha érez rá vágyat, akkor feküdjön fel az ágyra kényelmesen, kösse be a szemét egy sállal (mert ez segít neki csak az érzésre koncentrálni). Ne egyből arra menjen rá, hogy "namármost én elélvezek de már azonnal", hanem szánjon rá legalább egy órát. Ne a végső orgazmust akarja elérni, hanem tanulja meg élvezni az odáig vezető utat. És a legfontosabb, hogy törekedjen a változatosságra, merjen kipróbálni új dolgokat. No meg az sem árt, ha nem csak a pináján van állandóan a keze.


22/L

2016. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos, hogy bármi is van ne görcsölj rá. Ne úgy gondolj erre, hogy ez a te hibád. Szeresd legjobb tudásod szerint :-), de ne várd el az orgazmusát, hanem békélj meg ezzel, és ha ilyen módon kifejezed, hogy elfogadod, akkor annál hamarabb fog neki összejönni.
2016. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2: azt mondod bolt mar neki brutál spriccelos orgazmusa, csak egy előző kapcsolatában. Nem azzal az emberrel kene konzultálnod aki ezt el tudta érni nála? Hátha volt egy trükkje amire te nem tudsz rájönni.
2016. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyalsz is vagy csak dugod?:) Van aki dugastol a budos eletbe soha mem megy el... Nem ez a gond?!
2016. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat,megpróbáljuk.

Ex pasival elvből nem konzultálnék,hiszen nem véletlenül lett vége a kapcsolatuknak,+ vagyok eléggé férfi (nem csak a szex terén) hogy mindent megadjak egy nőnek .Amit el lehet képzelni mindent csinálok neki,behatolás,orális kényeztetés rengeteg teknikával és módon,kézzel ugyan úgy rengeteg féle módon,simogatás tetőtől talpig..borzasztóan imádja minden mozdulatomat, mégsem sikerül neki az orgazmus.volt már hogy közel 3 órán át megállás nélkül kényeztettem,majd kérte hogy hagyjam abba nagyon jó de már irritálja belül(érthető)

2016. júl. 18. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!