Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért ítéli el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért ítéli el a laza szexkapcsolatot, még akkor is ha nem verik át és nem csak szexről lenne szó?

Figyelt kérdés

Tényleg nincs olyan sok lany akinek volt ilyen jellegű kapcsolata?

23/F



2016. júl. 19. 11:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak szexről van szó akkor már nem is szexkapcsolat.
2016. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert a szexkapcsolatnál csak szex van semmi érzelem.. Hiába mentek el mozizni túrázni. Állatkertje... Egy idő után az egyik fél többet akar mint szex... És mivel tudja a lény hogy ő csak kufirc pajti így elég szar érzés... 22 N
2016. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

A lányok érzelmekre vágynak nem egy húsra ami mozog...

Hidd el egy béna szex is 1000x jobb ha szerelem is van benne mint egy profi srác aki olyan közönbös mint egy darab kő

2016. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ugy ertem nem csak szexelni kell és mindenki haza, nem ugy bánni egymással mint két fa darab, és még igy se akarnak sokan csak ezért írtam a nem átverést.
2016. júl. 19. 11:54
 5/22 A kérdező kommentje:
És ha valaki romantikus és figyel a lányra?
2016. júl. 19. 11:55
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Állatkert, lány bocs teloról vagyok.. A másik meg igen ha nem csak szexről van szó az már nem szexkapcsolat.. A szexkapcsolat arról szól hogy találkoztok dugtok és utána megy mindenki a maga dolgára... 22 N
2016. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatnál nincs romantika... A romantika a szeretői viszonynál van... És ha valakinek szeretője van az többről szól mint a szex 22 N
2016. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező! Kib..........ott ostoba vagy! Vedd már észre!


23 évesen itt lovagolsz egy témán amiről fogalmad sincs! És csak egyre mélyebbre ásod el magad!

2016. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, nekem is volt ilyenem, de nem működik hosszú távon. Idővel valamelyik félben érzelmek kezdenek kialakulni és abból csak a bonyodalom születik mindig. Nagyon ritka, ha valakik ezt teljesen helyén tudják kezelni. Saját tapasztalatom, hogy idővel fullasztóbbá vált a laza szexkapcsolat, mintha egy pár kapcsolat lett volna, mert a pasas a végén már napjában 2-3x is hívott, hogy hol vagyok és kivel, meg hogy láttak engem mással, és akkor az most ki, vagy mi, hogy van-e köztünk bármi, szóval féltékeny volt. Persze, az nem számított, hogy ha ő is mással volt, bár engem mondjuk pont nem érdekelt. Szóval, ehhez önismeret, önfegyelem és nyitottság kell, és még így sem garantált, hogy ki tudsz minden érzelmet zárni. Volt egy másik ilyen szexkapcsolatom is, ott meg én voltam az, aki többet érzett, igaz soha nem mutattam ki és szerintem a pasas sem vágta le, de a végén már iszonyúan szenvedtem. Franc se tudja... Néha persze jó egy kicsit elveszíteni az eszünket, csak annak általában mindig sírás rívás a vége, ha nem szedjük össze magunkat időben.
2016. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Csak érdekel a téma, te viszont nem írtál értelmeset.
2016. júl. 19. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!